SamZengo 14 травня 2020, 13:49
Мне необходимо было с карты снять сумму средств 5 марта 2020 года. Так как по близости не нашлось банкомата Привата, я пошел снимать средства в банкомате IboxBank который находится на Євгена Маланюка, 101ш. После пары успешных снятий по 1000 грн я попробовал вывести еще 1000 грн и карточка выехала, банкомат потух. Я ожидал минут 15 пока он перезагрузится и выдаст мне деньги, но такого не произошло. Сразу же набрал на 3700 и сообщил о данной проблеме (ОБЯЗАТЕЛЬНО УТОЧНИВ могу ли я отходить от банкомата, на что оператор ответил мне, что я спокойно могу уходить и заявка оформлена на рассмотрение. Также он сообщил, что рассмотрение будет в течении от 30 до 120 дней). Через месяц я набрал снова на 3700 и попробовал уточнить, что там все таки с моей заявкой. Оказалось, что ее только 23 марта оформили и отсчет 30-120 дней начался с этого момента. Еще через месяц не было никаких новостей и я решил возмутиться и набрать на линию оставить жалобу. После мне набрал парень который занимается рассмотрением жалоб, который сообщил мне, что все было сделано по регламенту времени и ответ оказывается уже есть. Деньги мне не вернут. Оказалось, что приват связался с этим ibox банком и те им сказали, что деньги были выданы и вот вам логи банкомата. Этот парень мне дословно сказал, что деньги не вернут и я могу отправить вам эти логи на любое удобное отделение привата, а вы делайте с ними что хотите, обращайтесь в полицию или в суд. Я очень зол на приват банк из за того, что я как честный клиент оставался у банкомата и ждал пока он перезагрузится, чтобы получить свои деньги. Я набрал сразу же на месте на горячую линию и оформил заявку. Смирился и ждал эти 120 дней, чтобы мои средства все таки вернулись ко мне, но оказывается, что меня кинули. Я не получил эти деньги и более того, это можно проверить по камерам, но никто этим заниматься конечно же из работников банка не хочет. Если эта ситуация не разрешится, я намерен закрыть свои счета и на всегда попрощаться с этим банком.
14 травня 2020, 14:47
За Вашим зверненням, банк, діючи в рамках правил міжнародних платіжних систем сформував запит на опротестування операції по картці. Ми завжди робимо все можливе, щоб запит було розглянуто на користь клієнта. На жаль, попри всі наші старання, нам не вдалося отримати позитивне рішення та оскаржити дану операцію. Звернувшись на пошту chargeback@privatbank.ua Ви можете отримати документи по заявці.
Юрій Шпигун 14 травня 2020, 13:36
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Металургів, 3
Учора 13 травня 2020 року, я прийшов у відділення Приватбанку за адресою м. Запоріжжя вул. Металургів 3 для того щоб закрити свою дебітову картку Gold, після не довгої бесіди з співробітником банку Юлією Саркісян з приводу медичної маски мені було відмовлено в обслуговувані та, фактично, у доступі до банківських послуг, що мають публічний характер. Після того співробітники банку та його керівник викликали службу приватної охорони та до мене було застосовані протиправні заходи фізичного примусу приватними охоронцями. Всі ці дії, фактично, були грубим порушенням багатьох моїх прав та мають бути, на мою думку, відповідним чином охарактеризовані та відредаговані для унеможливлення подібних випадків у майбутньому.
На підтверження маю відеозапис відповідних протиправних дії.
14 травня 2020, 14:19
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації.
Prosto Ledi 14 травня 2020, 13:08
Сын сегодня из вашего банка хотел перевод сделать в Азербайджан так там от него потребовали документы как он эти деньги заработал? это уму непостижимо-да с неба на него упали эти деньги вам какое дело деспоты
14 травня 2020, 14:18
Дозвольте пояснити, що ПриватБанк є банком, що сумлінно притримується діючого законодавства.
Необхідність надання документу, що підтверджує джерело походження коштів є вимогою законодавства.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Stigmated 14 травня 2020, 13:05
Ситуация следующая. 4 мая по моей гривневой зарплатной карте банк списал почти 800 грн. Обратился в поддержку — ответили, что списание прошло по запросу от amazon. Типа 3 мая из-за глюков в банке они не смогли списать и заблочили сумму на 10 дней. Самое интересное, что запрос на списание пришел по виртуальной долларовой карте, на которой был 0. Но банк самовольно списал по гривневой зарплатной карте.
4 мая я в акке амазона отвязываю приватовскую виртуалку и указываю карту другого банка. Через несколько дней в поддержке привата узнаю судьбу моих денег — говорят, что все Ок, запросов больше не поступало, деньги вернем на 11 день (15 мая).
Сегодня, 14 мая, пишу в поддержку, и тут «радостная новость», запрос пришел, мы деньги отдали, забудьте о своих денежках. По факту имеем самовольное списание банком денег с другой карты (не той, по которой пришел запрос), и почти минус 800 грн. убытка.
Как было до глюка 3 мая, если кто не знает. Приходит запрос в банк на списание по виртуалке, там не хватает средств — списания нет вообще, амазон в пролете.
14 травня 2020, 14:10
Nata8003 13 травня 2020, 20:09
Приватбанк НЕЗАКОННО вимагає сплату ЄСВ з декретних виплат ФОП

13 мая 2020

ПриватБанк незаконно вимагає сплатити суму ЄСВ з Моїх отриманих декретних коштів як фопа!!! Я здійснюю господарську діяльність без найманих працівників, а декретні виплати є особисто моїми соц.виплатами мене особисто як ФОПа.Чому банк сліпо не бачить норми закону та підзаконних актів та керується невнятними положеннями актів, які не мають відношення до здійснення операцій по рахунках, на яких містяться соц.виплати ФОП, незаконно прирівнюючи до інших таких операцій. Отримавши соц.допомогу у розмірі 19 550, 16 грн на свій соц. рахунок в ПриваБанку оператори чату Приватбанку не дають змогу здійснити використання цих коштів та незаконно вимагають сплату податку ЄСВ наступним чином: «для проведення платежу з призначенням » декретні « банк контроює сплату ЄСВ у розмірі 1/5 від суми платежу».

Такі вимоги суперечать вимогам закону та не відповідають правовому регулюванню здійснення банками операцій по рахунках.

Наголошую, що таке вимагання коштів є незаконним, адже ЄСВ за весь період в мене вже сплачено. Соц. страх нараховує декретну суму на основі МИНУЛИХ виплат ЄСВ, я не повинна оплачувати ЄСВ ще раз з цієї суми. Це є подвійним оподаткуванням, оскільки всі суми ЄСВ за минулі періоди мною чесно сплачені, а Копії таких сплат за минулий період, за який було нарахування декретної виплати мною надано Приватбанку та подано особисто керівнику ПриваБанку нашого регіонального відділення в Закарпатській області.Однак, у відповідь лише незаконні вимоги сплати незаконних сум.

Так, Згідно з пп. 165.1.1 НКУДоходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу:165.1.1 сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, житлових та інших субсидій або дотацій, компенсацій (включаючи грошові компенсації інвалідам, на дітей-інвалідів при реалізації індивідуальних програм реабілітації інвалідів, суми допомоги по вагітності та пологах)Письмо ГФС от 11.07.2017 г. № 1127/Р/99-99-13-02-01-14/ІПК

Правове регулювання надання допомоги у зв´язку з тимчасовою втратою працездатності та вагітністю та пологами здійснюється відповідно до норм Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105 ’Про загальнообов´язкове державне соціальне страхування’ із змінами і доповненнями.

Суми допомоги по тимчасовій непрацездатності по вагітності та пологах, отримані фізичними особами — підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену система оподаткування, не є базою нарахування єдиного внеску.Кошти мають бути виплачені в повному розмірі без подвійного оподаткування.

Враховуючи те, що ПриватБанк здійснює незаконні вимагання коштів та в разі подальшого продовження таких дій, що порушують мої права, я буду вимушена звернутись до судової інстанції для врегулювання спору не мирним шляхом.
14 травня 2020, 9:25
Доброго ранку!
Відповідно до частини 5 ст. 8 Закону України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування від 08.07.2010 р. за № 2464 з 1.01.2016 року фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність (фізичні особи — підприємці), зобов´язані сплачувати єдиний внесок у розмірі 22% до визначеної ст. 7 вказаного Закону бази нарахування єдиного внеску у строки, визначені абзацами 3-5 частини 8 ст. 9 Закону № 2464. Тобто фізичні особи — підприємці відносяться до категорії страхувальників на загальних підставах і мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги відповідно до Закону України Про загальнообов язкове державне соціальне страхування від 23.09.99 р. за №1105 за умови сплати страхових внесків до Фонду.
Полезный комментарий
Anna Derii 14 травня 2020, 17:15
Nata8003, Вам Банк правильно написав, що Ви зобов'язанні сплатити ЄСВ за отриману Вами соціальну допомогу.
Ви сплачуєте ЄСВ з цієї допомоги, но не сплачуєте ЄСВ, як ФО-П.
Почитайте постанову Верховного Суду від 27 листопада 2019 року (справа № 160/3114/19) та від 05.12.2019 (справа № 260/358/19) та Постанову Верховного Суду від 27.04.2020 (справа №120/581/19-а).
Якщо ж, Ви сплатили ЄСВ, як ФО-П, за відповідні місяці, за які отримали соціальну допомогу, то надайте в Банк відповідне підтвердження.
В последний раз снимала евро с текущего счета и не разрешили проверить купюры перед выдачей. Когда кассир провел кассовую операцию, что деньги выданы, только тогда выдали мне купюры на руки. Одна купюра мне попалась пописанная ручкой, я попросила обменять ее или вернуть обратно на мой счет, но мне сказали, что обменять не на что и единственный вариант- это обменять ее на гривны либо забрать такую как есть. Я обменяла на гривны, что совершенно не планировала делать! Но прийдя домой я нашла в пачке еще пару пописанных и немного надорванных купюр. На следующий день принесла их обратно в Приватбанк, но мне сказали, что эти купюры ненадлежащего качества и банк их не примет!!! Хотя днем раньше они сами мне их выдали!!! Я позвонила на горячую линию- сказали что в руки деньги на проверку не даются и что банк гарантирует что вся валюта проходит многоэтапную проверку.
Это полнейшее мошенничество!!!
13 травня 2020, 20:19
Доброго вечора!
Дозвольте зауважити, що через відділення ПриватБанку видаються, як купюри прийняті і перевірені, в рамках своїх можливостей, касиром при проведенні операцій, так і купюри, надані інкасацією в банк, які, в свою чергу, попередньо пройшли додаткову перевірку
Також, ми звернулись до Вас приватним повідомленням для детальної перевірки ситуації, що склалась.
Алексей Парушев 13 травня 2020, 18:25
Имеем переплату по ЕСВ. Оформляем довідку-розрахунок. Точно такая же довідка подавалась в прошлом месяце. Все устраивало. Теперь же банк довідку не принимает. Говорят — неправильно оформлена. Причина — от руки написаны фамилия зам. нач. управления ГУ ДПС и сумма переплаты. Говорят, что все должно быть или написано от руки, причем, одной и той же ручкой. Справку необходимо заполнять одним почерком и цветом или полностью напечатать. Налоговая же просит не указывать фамилию руководителя, т. к. неизвестно кто из замов будет подписывать довідку. Сумму переплаты должен заполнить инспектор налоговой. Естественно он делает это ручкой. Какой еще маразм выдумает Приватбанк? В каждом последующем обновлении Приват24 новые заморочки, для освоения которых мы тратим свое время. Может банк нам за него заплатит? Довідка действительна 1 (один) день — в день выдачи. Учитывая, что сейчас карантин, и общественным транспортом пользоваться невозможно, ее получение займет минимум 3 часа (до налоговой — 8 км, которые придется идти пешком), то может банк пришлет за мной машину? А кто ответит за задержку зарплаты? Мы, конечно, живем в каменном веке, у нас нет электронных средств коммуникации, ЭЦП и т.д. Что банк не может самостоятельно связаться с налоговой и проверить переплату и не морочить голову нам и налоговой?
13 травня 2020, 19:39
ruslim02 13 травня 2020, 16:20
Оплатив за комунальні послуги дев'ять платіжок, але приватбанк оплатив не на ті реквізити що я вказав у шаблоні. Після моєї скарги мені повернули кошти по двох платежах а по іншим сказали щоб я сам шукав і повертав кошти які втрачені по вині банку… Відповідь була — нам шкода, але ми не можемо допомогти. Я такого навіть уявити не міг, але нажаль таке є у приватбанку.
13 травня 2020, 18:35
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Дозвольте пояснити, що рішення про повернення коштів приймає отримувач переказу. Виходячи з тієї інформації, що Ви вказали у відгуку, банком зі свого боку було надіслано запит на повернення коштів до отримувача.
Також, дозвольте зауважити, що при зміні реквізитів за договором, реквізити також змінюються в шаблонах на переказ коштів за інформацією від отримувача переказу.
Для вирішення питання рекомендуємо звернутись до отримувача з квитанцією за платежем. Отримати квитанцію Ви завжди можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Усі послуги» — «Послуги» — «Сервіс квитанцій».
marchukva 13 травня 2020, 14:41
Виникла проблема: потрібно було перевипустити пенсійну картку через те, що її затримав банкомат.
Мені пощастило, що черга у відділення Приватбанку у м. Бориспіль склалася так, що зі мною працювала консультант Яна Янченюк.
Яна зробила все для того, щоб нова пенсійна картка була отримана швидко і зручно для клієнта.
Було дуже приємно спілкуватися з такою ввічливою і кваліфікованою співробітницею Приватбанку.
Дуже вдячний Яні за її доброзичливість при спілкуванні з людиною похилого віку.
Бажаю Яні міцного здоров'я, виважених клієнтів та удачі в усіх справах, а Приватбанку — побільше таких гарних співробітників!
З повагою, Володимир Марчук.
13 травня 2020, 15:25
Nadi196626 13 травня 2020, 13:22
Приват банк надав мою особисту інформацію, це рахунки, доступ до зарплатної картки, приватному виконавцю Дорошкевич В.Л. Який за недостовірними даними та підробленою документацією заблокував під час карантину мою зарплатну картку. Яка є єдиним доходом. Через безвідповідальність команди працівників банку я маю тратити гроші на суди? Я вже 15 днів не маю хліба, не кажучи про оплату комунальних послуг та платежів за кредитом. Справедливість у цьому банку відсутня.
Свої слова можу підтвердити документально. Приватний виконавець на зв'язок з юристом не виходить.
13 травня 2020, 14:48
ПриватБанк є банком, що сумлінно дотримується чинного законодавства, а також турбується про безпеку особистих даних клієнтів.
Для того, щоб у Вас не складалося хибне враження про банк та ситуацію, дозвольте зауважити, що даного рода процедура проводиться при отриманні банком постанови від виконавчої служби. Для зняття арешту Вам достатньо звернутися до виконавчої служби. Зняття арешту доступне лише після того, як до банку надійде відповідний лист від виконавчої служби.
«Дуже приємно було поспілкуватись з оперотором банку коли з рахунку зняли самовільно кошти на кредит. З карти гроші списали на погашення, а кредитна сума тільки збільшилась, і ще замість того щоб потрібно було оплатити 5'/, кредиту мені заявили що в мене 10'/,. А про антекризисний закон √3220 прийнятий верховною радою нічого не чули? Під час карантину залишилась без роботи і єдиний дохід це аліменти в 1100 гр, як можна щось платити і взагалі співпрацювати з таким банком?
13 травня 2020, 14:31
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Також, ми звернулись до Вас приватним повідомленням для детальної перевірки інформації.
0984110212 13 травня 2020, 13:03
Прийняв участь в акції «Без стейків сумно, а без кеша — вигідно! з 26 березня 2020 до 24 квітня 2020». Умови акції виконав. Приватбанк відмовляється виплатити кешбек, мотивуючи тим, що поповнення мобільного в інтернеті не відповідає умовам акції. Дана точка зору суперечить офіційним правилам акції, викладеним на сайті банку. Незрозуміло якому саме пункту правил не відповідає цей платіж.
13 травня 2020, 14:16
nn7979nn 13 травня 2020, 11:52
Быстрое и качественное обслуживание
13 травня 2020, 12:34
Дякуємо Вам за відгук!
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші клієнти отримували якісне обслуговування і відчували себе комфортно
Мінфін
Відповідь адміністратора
15 травня 2020, 14:37
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 15.05.2020).
Маргарита Джоджуа 13 травня 2020, 11:46
Робітники колл-центру дуже ввічливі і не покинуть Вас з вашим невирішеним питанням на одинці
13 травня 2020, 12:12
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
zkosta 13 травня 2020, 1:12
Відділення за адресою: Львів, вул. Личаківська, 8
Відкрив я онлайн минулого місяця поточний рахунок (ФОП). При відкритті помилково обрав відділення у Маріуполі (ДОНЕЦЬКЕ РУ АТ КБ 'ПРИВАТБАНК'), хоча сам проживаю і ФОП оформлений у Львові. Не думав, це виявиться проблемою. І навіть «професійна» онлайн підтримка двічі мені стверджувала «не переживайте Ви можете обслуговуватися у будь-якому відділенні». АЛЕ… коли 7 травня мені на рахунок поступила оплата з послуги і я спробував її частково вивести на власну карту для виплат — мій платіж заблокували без пояснення причин. Так само неможливо зняти кошти з рахунку за допомогою ключ-карти до рахунку. Сьогодні після 4 годин переписування з онлайн-підтримкою нарешті мені пояснили, що платіж не проводиться, бо ДОНЕЦЬКЕ РУ АТ КБ 'ПРИВАТБАНК' виявляється це зона АТО.
ЩО? Чи є якісь законодавчі обмеження? Чому про це не попереджається ні при відкритті рахунку, ні в «Приват24»?
Що ж далі? Декілька дзвінків на гарячу лінію і мені повідомили що потрібно піти у відділення і написати заяву на перебранчування. Ніби питання вирішується за 1-2год. Так я і зробив, пішов у найближче відділення у Львові і… менеджер після довгих консультацій з головним офісом каже, що перебранчування неможливе!!! Все що він може зробити — це спробувати відкрити додатковий рахунок у Західному ГРУ і коли цей рахунок буде вікдрито ( може через 5 днів, але це не точно), то можна буде спробувати! перекинути на нього залишок коштів (напевно якщо теж не заблокують).
Отже, ПриватБанк без жодних правових обгрунтувань обмежує моє право користуватись моїми коштами. Чіткого шляху і термінів по вирішенню цієї ситуації поки що не бачу і працівники Привату мало сприяють у цьому.
Що я очікував? Очевидно, що після стількох витрачених годин — моє питання вирішено і я маю доступ до своїх коштів. Не сталося.
13 травня 2020, 11:13
Полезный комментарий
zkosta 13 травня 2020, 16:04
Представник банку написав у приватні повідомлення, що банком буде проведено перебранчування самостійно без потреби відвідувати відділення.  Отже, схоже що проблема вирішена повністю. Дякую за оперативність
Anastasiya99 12 травня 2020, 15:56
Моя мама — пенсіонерка. ЇЇ 69 років. Раніше не користувалась приват24, завжди відвідувала відділення банку, або касу. Але так як зараз карантин і літнім людям не рекомендується виходити на вулицю, попросила мене допомогти її через приват24 перевести гроші з її карти на картку іншого банку (подарунок племіннику на День народження, який проживає в іншому місті). Я розказала її як зайти у приват 24 за її номером телефону, і даними карти, для підтвердження платежу потрібно було зателефонувати у банк. Мама зателефонувала зі свого телефону, співробітник банку розпитала кому і навіщо переводяться кошти, паспортні данні, вік і т.д. Мама всі данні розказала, не змогла лише згадати кодове слово (договір з банком потрібно було шукати), після чого картку заблокували і при наступній спробі зайти до приват24, з`являється повідомлення, що на картку наклали обмеження і щоб їх зняти, потрібно йти у відділення з паспортом і кодом. «Дякуємо» Приватбанку за турботу про здоров`я пенсіонерів. А якби потрібно було оплатити ліки чи продукти? І навіщо було півгодини розпитувати паспортні данні, а потім взяти і заблокувати карту? Де таких спеціалістів беруть? На сайті написано «користуйтесь приват24»… от і користуйтесь… Жахливо.
12 травня 2020, 17:20
Буквально щодня ми стикаємося з різними способами шахрайства по відношенню до наших Клієнтів. Шахраї не стоять на місці і придумують все нові і нові схеми. Повірте, нам дуже шкода тих Клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб захистити наших Клієнтів. Не тому, що хочемо витратити Ваш час, а тому що хочемо захистити Вас від матеріальної і, надалі, моральної шкоди.
Ми запросили в особистому повідомленні номер телефону Вашої мами, щоб детальніше розглянути описаний випадок, і розібратися в ситуації, що склалася.
21754249 12 травня 2020, 15:07
Позвонил сотрудник, не представился, начал пугать судом за просрочку, на мой ответ что я согласен на суд, кучу гадостей наговорил и пообещал звонить маме, мол ты не боишься, мы через нее деньги выбьем. Номер 0976909873 по поиску нигде не светится по привату, но тем не менее, у этого человека есть абсолютно вся информация относительно договора и прочих деталей которая является банковской тайной. Мало того что в карантин приват не дает никаких смягчений, так еще и передает договоры непонятно кому с целью тупо выбивания денег. Буду обращаться в полицию по этому поводу, пускай там разбереются, и готовить с юристом иск в суд.
12 травня 2020, 16:57
devgard 12 травня 2020, 15:05
Когда-то был банк который выбрали более 89% страны! Сейчас это не банк а сборище непонятно кого которое даже не в состоянии защитить своего клиента и его средства со своими вечными «техническими проблемами» советую все у кого на карте для выплат сделали минус подавать в суд и судиться не только за «овердрафт» а и за моральную сторону!!! Не слушайте их отписки!
12 травня 2020, 16:53
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження.
ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Ми активно розвиваємо наші сервіси, щоб наші клієнти могли обслуговуватися в найкоротші терміни і комфортно почували себе за будь-якої ситуації.
У разі виникнення питань, Ви завжди можете звернутися до підтримки банку, ми будемо дуже раді допомогти.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 травня 2020, 10:07
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 17.05.2020).
Annetletto 12 травня 2020, 14:51
Отделение г. Мариуполь ул. Киевская 7а.
Ооочень медлительный персонал. Не умеют общаться, обслуживают медленно всегда! не зависимо от сложности задачи. Сегодня 12 мая пришла в отделение банка и за час очередь не на одного человека не сдвинулась!!! Ах да, уточнение, жалоба на операторов! За час который я простояла на улице очередь двигалась только в кассу.
Пожалуйста примите меры! Т.к. на данный момент это единственное отделение на мкр. Восточный (второе почему то не работает) и вопросы, которые решаются только в отделении решить невозможно (или на это нужно потратить пол дня)
12 травня 2020, 15:47
Нам дуже прикро, що у Вас залишилось таке враження при відвідуванні відділення. Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги. Окрім того, банк щодня працює над тим щоб Ваше обслуговування у відділенні відбувалося швидко і якісно. Ведеться постійний набір і навчання персоналу. Додатково звернулись до Вас в приватному повідомленні задля уточнення деталей стосовно зазначеної ситуації.
LEXWAP 12 травня 2020, 13:37
Переведено 600грн.на карту 5352 4901 0448 3231 Генина Евгения. Товар не отправлен, страница продавца удалена.
12 травня 2020, 14:02
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝