Банкомат списав, але не видав гроші

galkovskaya 26 червня 2024, 20:14
Сьгодні 26.06.2024 близько 18:30 банкомат, що знаходиться за адресою: м. Одеса ТРЦ Рів'єра вул. Південна дорога 101а під час проведення операції по списанню готівки в розмірі 10 000грн з картки іншого банку списав гроші, але готівку не видав, зафіксувавши помилку, під час роботи термінала стався збій в роботі і на мотніторі з’вяилось повідомлення про те що гроші списано з рахунку, але кошти не видано і вони автоматично повернуться на протязі 30хвилин на картку. Але грошей на картку не було заразовано не 30 хвилин, ні за півтори години. Банк ссилається на стандартні регламентні строки до 120 днів, але жити на щось треба. Хочу зауважити, що даний термінал неодноразово зависав під час проведення даної операції і не видавав кошти!!!
PrivatBankQM 26 червня 2024, 20:46
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, пов'язані з роботою банкомату.
Банк працює відповідно до правил Міжнародної Платіжної Системи. Саме тому, ми завжди радимо звернутись до банку, який видав картку, адже саме він може ідентифікувати вас, як власника картки та подати заявку на повернення коштів і у разі підтвердження факту збою очікувати повернення коштів у визначений термін. Такий порядок оскарження операцій регламентовано Міжнародною Платіжною Системою. Ми, в свою чергу, завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку, коли вона надходить до нас, та надати відповідь Банку, що видав вам картку.

OkeyDoki
OkeyDoki
27 червня 2024, 9:49
Ну если он глючит постоянно. Зачем вы лезете в него. Вопрос видимо риторический

USD 40.4 41

USD 40.4 41