Статус Вашого магазину в Liqpay

polir 26 червня 2024, 17:06
Весь день не було світла, з’явилось, потім заходжу в кабінет і бачу, що магазин змінив статус ще зранку і оплати не приймаються. На пошту прийшло повідомлення, причина вказана чому гуснявою: 1.17 — САМОЛИКВИДАЦИЯ И ЛИКВИДИРОВАННЫЕ ПРЕДПРИНИМАТЕЛИ (ФЛП)
Швидко відповів на пошту. Тиша. Я вже перевіряю чи нема в мене боргів за податки, чи не заблокували мій ФОП. Ні, все норм. Пишу в підтримку, перекидають між операторами. Кажуть, а Ви анкету не заповнили в П24 бізнес. Заходжу туди, нема ніяких подвідомлень про анкету. Розповіли де шукати такий пункт меню. Швидко заповнюю, відправляю, питаю що тепер? Відповідь: чекайте до 5 робочих днів.
Тобто без попередження магазин заблокували на 5 днів через якусь анкету. Ніби я якийсь шахрай, чи злочинець, чи тіщенко. Ну хіба ж це рівень сервісу? Чому так важко запросити заповнити цю анкету через ту саму ж пошту, дати на це хоча б добу чи скільки потрібно Пб для перевірки? В цей період, коли війна, бізнесу і так не солодко, вимикають світло, воду. Ну невже в такий період так важко бути сервісом для людей?
PrivatBankQM 26 червня 2024, 19:44
Вітаємо. Ми написали вам в особисті повідомлення, щоб уточнити додаткову інформацію і допомогти у вирішенні питання.

SergeyNina
SergeyNina
28 червня 2024, 20:19
Попросите банк обновить ваши данные вручную. Скорее всего сбой.
8 липня 2024, 15:48
Проблему досі не вирішено. Підтримка привата не відповідає 6 днів.
9 липня 2024, 18:09
Вже 2 тижні проблемі. Підтримка Приватбанка не може навчитись перевіряти пошту. Хіба це не дно?