Комісія без вказання в запиті через Google Pay

autovova 25 червня 2024, 18:44
Проводилася оплата через Google Pay. Прийшов запит в додаток на списання 46.24 і потрібно підтвердити. Підтвердив але списало 51.24 грн. В виписці написано 5 грн комісія. Оператор каже проведено як оплата по реквізитах і мін комісія 0.5% (мін 5 грн). Посилався на тарифи на сайті банку. Ок! Тоді питання чому в запиті на списання, який потрібно підтвердити для проведення операції про комісію ні слова. В запиті сума відображена була, що буде списано 46.24, а по-факту у виписці 51.24 грн
PrivatBankQM 25 червня 2024, 20:12
Вітаємо.
Ми засмучені тим, що склалася така ситуація. У зв’язку з тим, що сайт, на якому Ви робили платіж, встановив налаштування в проведенні платежів і видавав операцію з картки як переказ коштів, а не оплату за послугу чи товар. Комісія відповідає тарифам на проведення платежів з картки. Також хочу повідомити про те, що комісія в Приват24 відображається при підтвердженні, якщо оплата через наш ресурс. Через сторонній — комісія зазначається в умовах картки.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Комісія без вказання в запиті через Google Pay