Заморозка картки за скаргу від людини яка отримала крипту

BORDS 20 червня 2024, 16:45
А отже сталась така неприємна ситуація, що 18.06.2024 під час продажу кріпти на платформі Binance, стався форс мажор, у вигляді відключення світла. Покупець звісно як дуже розумна людина кинула скаргу на мене за затримку переказу, за що я отримав блокування картки. Крипту покупець отримав, я її перевів, а ось какртка як була заблокована так і є, бо коли я запросив p2p квитанцію у біржі, то виявилось що піб покупця та піб відправника грошей не співпадають. Покупець кріпти — Анатолійович Мусійчук Максим, а гроші надіслав Лисоконь Ярослав Сергійович. А для банка це ж ціла трагедія, нічого чути вони не хочуть, на всі мої пропозиції по перевірці, вони по скрипту кажуть що такох процедури немає, і що потрібно все співпадати. І крім того як дати безглузду пораду повернути гроші продавцеві, я нічого не почув. Ось мені цікаво, я йому повертаю гроші, а крипту він мені поверне?, при тому що його вже другу добу немає на біржі. Тобто це питання банк вирішити не може, а я став заручником того, що передав крипту, а довести це не можу. Хоча у мене є скріншот, на якому я можу показати номер цього ордеру, те що він виконаний, та чат де система бінанс відображає покупця як Анатолійович Мусійчук Максим, який надіслав мені файл квитанції оплати, де написано Лисоконь Ярослав Сергійович. Невже служба безпеки банку не може сопаставити мою квитанцію, суму оплати, та цей скріншот. Якщо не хоче скріншот, нехай зі мною зв’яжуться, я доведу це у будь-який засіб (можу по відеозв'язку зайти на свій акуанта бінанса та все опказати, можу сам прийти до банку і показати). Не хочуть так, так хай самі пишуть до Binance и дать запит на вказаний ордер, а Binance їм все підвердить що він кинув цю квитанцію у чат підтверджуючи зв’язок з іншою людиною, та навіть вкаже що акуант Анатолійовича Мусійчук Максима заблокований через мій запит, що він заблокував мою картку, а Binance просто так акуанти не блокує, їм теж потрібно було встановити зв’язок цих людей і вони це зробили. А ще забув додати, мені телефонували з головного управління банку, і запитали, чи не хочу я повернути гроші, бо висить скарга, через яку моя картка заблокована…, я був у шоці. Тобто ви мені можете зателефонувати и таке запропонувати, а чому ви не зателефонуєте Лисоконю Ярославу Сергійовичу, та запитаєете, чи отримав він від Ященко Д. О. крипту, та чи не бажає він зняти з мене скаргу? Ці всі варіанти надані мною такі сверхтяжкі? Прикро що банк яким я користуюсь зі студентських років не може допомогти, бо я прекрасно знаю на прикладі іншою людині, де була такаж ситуація, і там банк у всьому розібрався. А оце ваше просто поверніть йому гроші дуже легко сказати, з урахування того, хто поверне мені крипту.
20 червня 2024, 18:03
Вітаємо.
За результатом перевірки бачимо, що Вами було надано документи які не відповідають вимогам банку. У такому випадку блокування може бути знято тільки після повернення коштів відправнику або Ви можете звертатися до поліції та після ухвали зі сторони суду, рішення банку може бути змінено.

BORDS
BORDS
20 червня 2024, 18:14
А крипту ви мені повернете? Доки ця людина мені неповерне крипту, я не буду повертати ніяких коштів, нехай та картка тоді у заморозці буде, так як і його акуант на бінансі тепер. Ви б просто могли б посприяти цьому, та зв’язатись з ним, так как сьогодні зв’язались зі мною стосовно дурного запитання за повернення йому коштів…
Turchak
Turchak
20 червня 2024, 20:12
У меня была такая же ситуация , похоже на то что сотрудники банка работают вместе с мошенниками

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Заморозка картки за скаргу від людини яка отримала крипту