Блокування ПриватБанком грошей та затягування процесу повернення

Анастасія Супрун 18 червня 2024, 2:20
30−05−2024 року Акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк», сповістив мене про відмову від підтримання ділових відносин/відмову в обслуговуванні шляхом
розірвання ділових відносин/розірвання договору і закриття рахунку. Через відсутності можливості особисто прийти до банку та написати заяву на переведення коштів на рахунки іншого банку, але маючи довірену особу з нотаріально підтвердженними документами та пройденою перевіркою самого банку, цієї особи та наданих всіх документів. ПриватБанк відмовився на прийняття всіх заяв від поручитиля, бо його небуло внесено в базу, хоча за декілька тижнів ця особа (поручитель), був внесений на в базу, для внесення готівкого прибутку від мого бізнесу на мій рахунок в ПриватБанку. Далі намагаючись надіслати підписані документи в електронному вигляді та підписаними електронним підписом на електронниу адресу cancelyaria@privatbank.ua три рази, зіткнулася з проблемами, що вказана канцелярія ПриватБанку не володіє всіма програмами для зчитування надісланих підписаних електронним підписом через додаток «Дія» та через сайт https://cap.vchasno.com.ua. Прийнявши документи в PDF форматі, чекаю на відповідь сподіваючись, що вона надійде у поставлені сроки Акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк».
PrivatBankQM 18 червня 2024, 11:26
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Анастасія Супрун
Анастасія Супрун
18 червня 2024, 12:10
Представник звертався до відділення банку вже не один раз, з усіма перерахованими документами, але отримав відмову через те, що в приват 24 не внесено особу. Проте за декілька тижнів ця особа (поручитель), був внесений на в базу для внесення готівкого прибутку від бізнесу на мій рахунок в ПриватБанку. Тож перелік, який надано, або недостовірний, або працівники банку висувають додаткові умови необгрунтовано.
natashaGra
natashaGra
19 червня 2024, 12:12
Такое ощущение, что банку просто плевать на проблемы- написали отписку и поехали дальше

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Блокування ПриватБанком грошей та затягування процесу повернення