Затримка виплат нарахованої зарплатні

Юлія Семивеличко 17 червня 2024, 13:03
Вже не вперше цей «Прихват-банк» затримує перераховану бухгалтерією зарплатню. Кілька разів зверталася на гарячу лінію, писала в підтримку та навідь надсилала копії платіжних доручень та інші докази того, що кошти були перераховані. Але все одно грощі на картку надходять з затримкою від 5 до 10 днів. Зверталася до Держказначейства. Вони порадили колективно відмовлятися від обслуговування цим шахрайським банком. Зараз у бухгалтерії відділу освіти Голосіївської РДА ведуться дискусії з приводу вибору більш надійнішого та менш брехливого банку. На сьогодні є також затримка виплат. Бухгалтерії надала данні, що кошти відправлено ще 10 червня. Вже тиждень, як не можемо отримати авансові виплати. Я вихователь садочка. Маю не дуже велику зарплатню та двоїх дітей. Чоловік на війні. А прихват затримує нарахування заработаних грошей… Ганьба цим шахраям, яки користуються коштами бюджетніків.
PrivatBankQM 17 червня 2024, 14:56
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що сталась така ситуація.
Ми зарахуємо кошти як тільки отримаємо їх від бухгалтерії. Хочу також додати, що ми отримуємо кошти не завжди в один і той самий день та час, тому інколи зарахування коштів може бути трохи раніше або пізніше.
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше все перевірити та розібратись в обставинах.
Для уточнення звернулись до вас у приватні повідомлення.

17 червня 2024, 15:13
За даними бухгалтерії, кошти ви отримали ще 10 червня, тобто сім днів тому. І ця ситуація вже не вперше за поточний рік. І уточнювати я вам тут в приватних повідомленнях ні чого не буду. Все відправлено в переписці у приват 24 і не тільки від мене. І відповіді-відмазки від вас вже отримані. Пишу тут відгук для того, щоб ті хто замислився відкривати у вас зарплатний рахунок, подумав чи треба.
19 червня 2024, 12:47
19 червня. ПриХват банк так і не виплатив нараховані кошти. Морозиться, що бухгалтерія досі не переказала. Готуємо колективний позов до суду та заяву до прокуратури.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Затримка виплат нарахованої зарплатні