Не працюють відділення у Харкові

sezap 17 червня 2024, 10:47
Приватбанк, як, ви збираєтесь обслуговувати клієнтів в Харкові??? Вже МІСЯЦЬ не можу потрапити у відділення, поповнити депозит!!! Постійно закрито з самого ранку, толпи людей на вулиці, чекають чи закінчиться тривога до кінця робочого дня, чи ні. Ви хіба не в курсі, що у нас тривога може тривати більше 20 годин!!! Поряд працює Укрпошта, Нова Пошта, супермаркети, ВСІ!!! Тільки ПриватБанк зачинився, бо десь за 100 км літають літаки, це просто маразм! При цьому співробітники, які просто сидять всередені цілий день отримують за це зарплату…
PrivatBankQM 17 червня 2024, 11:37
Вітаємо.
Банк щодня працює над тим, щоб Ваше обслуговування у відділенні відбувалося якісно. Як тільки починається повітряна тривога, клієнтам рекомендується пройти до найближчих бомбосховищ для безпеки та збереження життя. У відділеннях ПриватБанку немає оснащених укриттів, тому співробітники зачиняють відділення і діють згідно правил та рекомендацій для населення під час «Повітряної тривоги», про які постійно повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій по радіо та телебаченню, а також на офіційних державних інформаційних каналах.

Поповнити вклад можливо:
Через мобільний додаток «Мої вклади»;
В веб версії Приват24, меню «Депозити» або в мобільному додатку Приват24 на Android;
Через термінал ПриватБанку (для вкладів в гривні — готівкою або з карти Приватбанку);
Регулярним платежем з картки ПриватБанку.
У відділенні ПриватБанку (готівкою або з картки ПриватБанку)

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
17 червня 2024, 10:53
Если другие нарушают, то и приват должен? Терминалы самообслуживания для кого стоят?
Три літри
Три літри
17 червня 2024, 11:33
Ви хіба не в курсі, що у нас тривога може тривати більше 20 годин!!!

ви ж самі даєте відповідь на своє запитання: враховуючи те як часто у Харкові оголошуються повітряні тривоги потрапити у відділення дуже складно

Поряд працює Укрпошта, Нова Пошта, супермаркети, ВСІ!!!

ви часом не на Салтівці живете? Зʼїздіть до Епіцентру щоб отримати відповідь

до слова інший магазин Епіцентру тепер теж не працює під час повітряної тривоги хоч він і недосяжний для КАБів

це просто маразм!

маразм це ваше нехтування безпекою інших людей -— ви самі можете ігнорувати тривоги, а от інші люди не забувʼязані бути такими необачними тим більш коли мова йде про найнятих працівників за безпеку яких банк несе особисту відповідальність по закону
Pumbovik
Pumbovik
17 червня 2024, 12:15
Укргаз пускает по 1 человеку в отделение при тревоге, потому что персонал понимает, что нереально обслуживаться в банке, если он 1 час в день работает, то что привату все равно абсолютно на клиентов, а сотрудники все равно втыкают в телефоны в отделениях
SergeyNina
SergeyNina
17 червня 2024, 21:41
Лучше люди в отделении чем люди на улице. Имхо. Пускайте по немногу, остальные в укрытии