Розирвали договор

Сергій Тараненко 13 червня 2024, 23:00
Являюсь клієнтом банку вже близько 11 років. За всей цей час ніяких протиправних дій з моєї сторони не зроблено. Всігда виконував всі умови договору. В цей важкий для нас час мені 1−10 червня на мою карту було кілька переказів з різних карт від друзів та сім'ї для покупки їжі та оплати квартири та покупки для дітей одежі, детського пітанія, після чого мою карту блокують, а на наступний день повністю розривають договір обвинувачують в мошенничестве. При цьому зі мною для роз’яснення питання нікто не зв’язувався,
хоча сам я писав у підтримку в цей же день, де мені сказали очікувати. Сам находжусь за кордоно, тепер виявляється щоб поговорити з кім-то з банку я не можу, так як зателефонувати зі свого, телефону можливості просто немає, а коли дзвоню з іншого, кажуть, що всі фінансові питання вирішуються тільки із зареєстрованого номера. Фізично в відділенні банку теж попасть не можу по описаним вище причинам. Так що я в шокі від того, що банк ось так даже не пообщавшись із мною прийняв таке рішення це ладно. Тепер я хочу використовувати залишки коштів з других моїх карт ПриватБанку, щоб погасити заборгованість по кредитній карті і навсегда забути про цей «прекрасний» банк, але нікто мені не може допомогти рішити це питання. Виявляється, що ПриватБанк не тільки розірвав зі мною відносини без будь-яких взаємовідносин і залишив у такий складний час мені дати можливість користуватися його послугами, так ще й украв мої гроші з других рахунків. Це повне дно і неуваження до своїм клієнтам…Я працюю по відкритим своїм Кведам. НЕ ОТРИМУЮ КОШТИ одержані злочинним шляхом; НЕ фінансую тероризм та НЕ розповсюджую зброї масового знищення. А навпаки сплачую податки та доначу! Чому Ви не перевіряєте інформацію від кого та куди я відправляю кошти, а блокуєте рахунки без попередження ?!
Допоможіть поновити приват.
PrivatBankQM 14 червня 2024, 8:52
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
14 червня 2024, 2:10
Вернись в страну, беглецам карты блокируют с удовольствием
Сергій Тараненко
Сергій Тараненко
16 червня 2024, 18:44
Доброго дня!!! Недовольний своєю жизньою пользователь. Єслі я знахожусь закордоном то це не значить що я біглець. Не потрібно судити по собі. В мене єсть значить поважні причини що я туди виїжаю.