Шахраї вкрали гроші

Юлія Кондратюк 7 червня 2024, 14:11
В січні цього року мені надійшла допомога від благодійного фонду в розмірів 64750 грн. Через два дні в мене було знято 56000грн двома платежами на імя невідомого мені користувача Одинець В. С. операція провелася без мого відома. Помітила через дві години і відразу звернулася до чату підтримки Все що зміг зробити банк це заблокувати карту. Поліція безсильна. Багатодітну родину залишили без коштів на існування в окупації
7 червня 2024, 15:12
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Водночас зауважимо, що правоохоронці можуть отримати всю необхідну інформацію за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними та слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях, на жаль, клієнти випадково потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
7 червня 2024, 14:44
А что за фонд то такой? Может дашь координаты?
marina190471
marina190471
10 червня 2024, 4:12
Шахрай сам приватбанк — ворует деньги с карт и кредитных лимитов клиентов и это уже далеко не первый случай в приватбанке ((