Позитивний відгук для Служби Підтримки ПриватБанку

OksOlef 1 червня 2024, 19:17
Доброго дня! Дуже вам дякую за ваш сервіс. Ваші працівники дуже сумлінно відносяться до своїх обов’язків. Дуже дякую Яні, яка мене проконсультувала і зробила все можливе і здавалось не можливе, щоб мені допомогти. Ми змогли з анульованою сім картою, закінченим терміном дії і забутим мною пін кодом, зробити нову картку і зберегти всі мої кошти. Браво! Щиро вам дякую за вашу працю!

P. S. Налаштуйте, будь-ласка, відправку фізичних карт до Сполучих Штатів Америки, не лише до Европи.
2 червня 2024, 12:11
Вітаємо. Наш оператор Яна буде вдячна, що ви залишили відгук, ми ж в свою чергу вдячні, що ви з нами!
Ми поступово розширюємо географію послуги міжнародної доставки платіжних карток й оновлену інформацію публікуємо на офіційному сайті банку.

Devastation
Devastation
2 червня 2024, 14:48
Вы могли просто восстановить сим.карту бесплатно у любого оператора.
Во вторых, банк вам в любом случае вернул бы средства, так как деньги лежат на счету на вашем имени, а не на карточке. Карточка — всего лишь средство получения ваших средств.
OksOlef
OksOlef
2 червня 2024, 17:47
Щодо першого речення: моя сім карта анульована і недійсна. В першу чергу я звернулась до мого мобільного оператора, бо це був найпростіший варіант. Можливо мобільному оператору було не вигідно щось робити для мене, бо я не поповнюю рахунок і не користуюсь зв’язком. Щодо наступного речення: я з вами повністю згода і зрозуміла це в ході розмови з оператором.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Позитивний відгук для Служби Підтримки ПриватБанку