Співпраця банка з шахраями

G55578Ddf 29 травня 2024, 11:16
Вчора на мою карточку поступили гроші від продажу KunaCod (криптовалюта), від фізособи: Гомон Леся Миколаївна. Після чого банк заблокував мою карточку на якій знаходилися мої власні кошти в розмірі 10000 гривень, через те що ця особа написала скаргу на мене, наче б то вона не хотіла скидати мені гроші, наче аферистка, яка її обікрала. Я звернула до покупця який купляв KynaCod написавши чому вони на мене поскаржилися, у відповідь я отримала голосове, чоловічим голосом де мене та мою сімʼю матюкали. Я подзвонила банку, розповіла цю ситуацію, надала докази, що я нікого не обікрала, а ці кошти прийшли мені за продаж KynaCod. Та їм було все одно, вони поставили мені умову або я скидаю тій людині назад 1700 гривень, або вони мене не розблуковують і мені потрібно звертатися до суду. Я погодилася повернути 1700 гривень, у висновку я лишилася без коду на 1700 гривень і ще + скинула шахраям 1700 гривень. В них залишився і код, і кошти поступили. Що ж завдяки банку, афера цих людей спрацювала, я думаю ці люди робили вже так неодноразово, а банк заставляв повертати кошти людям які начебто вони «вкрали». Бережіть себе від таких банків і шахраїв!!!
29 травня 2024, 12:43
Добрий день. У разі здійснення щодо вас шахрайських дій, для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати, за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом, всю необхідну інформацію.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
29 травня 2024, 11:50
Если оплата была от 3го лица где ФИО аккаунта биржи или любой платформы не совпадает с ФИО отправителя то банк всё сделал верно и сейчас они трусят того чтоб писал заяву,
Ведь вы нарушили правило платформы, а именно запрещено принятие или оплата на карту 3го лица, лично я принимал оплаты от 3х лиц только так: фото банк карты или документа отправителя на белом листке рядом пишут фио получателя (мои) сумму перевода и дату, имея такое фото и при любой жалобе и предоставления его банку с тем клиентом разорвут договор за нарушение правил банка передача персональных данных или аккаунта 3му лицу.

Советую ознакомится с постом в моём блоге *полезное при продаже криптовалюты*
webwolf
webwolf
30 травня 2024, 9:00
У меня ситуация почти как и ваша, даже не пытайтесь доказать что-либо Приват Банку — только через суд. Кстати, заголовок вы абсолютно правильный выбрали для отзыва. Лично я под их давлением наотрез отказываюсь возвращать платёж и не буду это делать, банк конечно по полной меня нагнул, чтобы принудить к этому, но я тоже буду до конца своё отстаивать и сама больше никогда с этим банком дел вести не буду.