Відгук від колишньої співробітниці

Valentina124 14 травня 2024, 21:02
Як роботодавця не рекомендую данний банк! Керівництво погано ставиться до підлеглих, не цінують співробітників, через це є нестача кадрів. Нормативи завищені. Рівень оплати не відповідає обсягу роботи. Немає ні святкових днів, ніяких доплат, не виплатили 13 зарплату, хоча зараз є надприбуток у банку завдяки таким звичайним працівникам. Через те що клієнтів багато, а працівників не вистачає й не можна всім допомогти й через це постійно негатив у відділенні був й важко морально працювати в такому середовищі. Краще 100000 разів подумайте ніж влаштовувати в ПриватБанк, чи вартують ті копійки здоров’я й психологічного стану.
15 травня 2024, 9:36
Вітаємо.
Нам шкода, що у вас склалося негативне враження про банк.
Дозвольте зазначити, що ПриватБанк, як найбільший банк України, прагне не лише рухати економіку вперед, а й сприяти інклюзивному суспільству. Високі стандарти – наш пріоритет у всьому: від фінансової стабільності до відносин із клієнтами, працівниками та суспільством.
Ми пропонуємо:
Роботу в найбільшому та інноваційному банку України;
Офіційне працевлаштування та 24 календарних дні відпустки;
Конкурентну заробітну плату.
За умов воєнного стану перенесення вихідних днів не передбачено, адже статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.
Якщо у Вас є невирішені питання з банком — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти!
З повагою, ПриватБанк.