Блокування рахунку

Pb1 13 травня 2024, 22:35
Клієнт банку більше 10 років. Останнім часом щось із банком нехороше відбувається. У плані безпеки. Дурні політики, які проблем безпеки не вирішують, а створюють одні незручності.
Ситуація: При спробі перевести власні кошти у додатку приват24 з однієї своєї картки на основну банк відмовив у проведенні платежу через «підозрілість операції». Для її підтвердження запропонував подзвонити на 3700. Найцікавіше, що потім оператор почав задавати питання «а чи не телефонували вам родичі з проханям перевести кошти», «чи не давав я комусь пін-код», «чи не було вам дивних пропозицій» і так далі. І без зупину схожого типу питання. Аргументація — «ми за вас непокоїмося». Після почалася серія питань про особистість. Найцікавіше — відповіді їм не сподобалися, тому вони заблокували рахунок. У додаток я ввійти не можу. Треба йти в відділення.
P. S. Колись у мене дійсно пройшла шахрайська операція на невелику суму. Кошти я досить швидко повернув через сторонній сервіс, яким скористалися зловмисники. Банк же мені тим часом сказав, що то я пін-код комусь сам повідомив і вмив руки. А тут прям молодці. Подбали про мене. Це до слова.
14 травня 2024, 9:18
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.

Pb1
Pb1
14 травня 2024, 13:23
У приватному повідомленні отримав відписку. Працівник банку (чи бот ?) запевнив мене, що це все для моєї безпеки. «З метою забезпечення безпеки Ваших платежів в мережі і захисту коштів на рахунках ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі он-лайн. Вибірково Ваші платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками. Для розблокування рахунків Ви можете звернутися в чат-онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat. Фахівці працюють 24/7 та з радістю допоможуть вирішити питання.» Шляхи розблокування рахунку мені зрозумілі. Але в чому небезпека переказу коштів зі своєї умовно віртуальної карти на основну. Це питання. Як і загалом велике питання (не тільки по цій ситуації) щодо компетентності працівників, особливо перших рівнів, які максимум можуть процитувати інформацію з сайту. Також зрозуміло, що з банками не воюють, а їх змінюють, якщо щось не влаштовує.