З ким потрібно зустрітись,щоб обговорити заборгованість

Olga283 17 червня 2014, 9:32
Доброго дня! По-перше просто неможливо додзвонитися на вашу гарячу лінію! Нашим клієнтом був взятий кредит на строк з 13.07.2006 по 15.07.2013, машину, на яку був взятий кредит, викрали, тому наш клієнт має заборгованість по кредиту. Ми адвокати клієнта (рахунок для зарахування коштів, спрямованих на погашення заборгованості 29095052635717).Кредит був взятий у філії Приват банку, м. Київ пр-т Перемоги, 65. До кого ми змогли б під`їхати на зустріч, щоб вирішити питання, як погасити заборгованість? В цей самий відділ чи є окремо якийсь офіс де займаються боржниками, якщо це саме з директором цієї філії потрібно говорити, як домовитися з ним про зустріч? Можна контактний телефон.
17 червня 2014, 10:47
Olga283, доброго дня!
За доступним номером телефону, на жаль, нам не вдалося зв'язатися з власником договору.
Будь ласка, уточніть нам на help@pb.ua, вказавши посилання на відгук, актуальний контактний номер власника договору, щоб ми могли з ним зв'язатися і вирішити питання.

Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / З ким потрібно зустрітись,щоб обговорити заборгованість