Не можу пройти авторизації в Приват24

Svidika 5 квітня 2024, 22:51
Відкриваю ПРИВАТ24, воду пароль, пише ведіть пін від карти (віртуальної)(який я ніколи і не знала >бо не було потреби)Заходжу на підтримку, вказую номер телефону, Ф.І.П, дата народження, відправляю фото з паспортом, не пройшла авторизацію
Як відновити доступ до банку?
6 квітня 2024, 10:40
Вітаємо. Якщо у вас немає можливості увійти до Приват24, у нас є ще декілька альтернатив для вас для отримання пін-коду:
1. Відправити смс (вартість за тарифами оператора) з текстом PIN+1234 на номер +380920003700,
де PIN — три латинські букви, 1234 — останні 4 цифри вашої картки.
Як тільки ми отримаємо дану команду, вам надійде відповідь від банку з новим PIN-кодом.
2. Також можливо запросити змінити пін-код через автовідповідач на 3700 (Якщо ви знаходитесь в Україні).

У випадку виникнення труднощів при вході до Приват24 наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання та відновити доступ до акаунту.

Для успішної авторизації за допомогою фото, необхідно відправити якісне фото при гарному освітленні.
Для підключення співробітника у діалог чату — оберіть будь-яку тематику питання або ту, що найбільше підходить до Вашого питання. Також можете описати в чаті Ваше питання вручну короткими висловами, далі слідувати підказкам та очікувати з'єднання.

5 квітня 2024, 23:36
PIN+**** номер карты, только не помню на какой номер смс отправлять, на карте прочитай
5 квітня 2024, 23:39
И попробуй фотку сделать на улице при дневном свету, такой косяк тоже есть, особенно у пумба

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не можу пройти авторизації в Приват24