Долари тільки старого зразка з депозита

Ніколи не звʼязуйтесь з цим банком, особливо щодо депозитів в долларах. Вони видають тільки старими банкнотами, а якщо хочете нові, ходіть туди щодня. Так можна ходити і рік… Навіть не йдуть на компроміс, щоб взяти номер телефона клієнта, щоб не ганяти його по місту щодня. Жахливо. Обслуговуюсь близько 15 років і такого ще не бачила. ДЕТРАКТОР!!!
2 квітня 2024, 18:36
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

2 квітня 2024, 19:33
Не клієнторієнтований банк! Ви не чуєте прохання клієнтів! Я все це знаю, що ви написали вище! Не рекомендую нікому обслуговуватися!
Pumbovik
Pumbovik
2 квітня 2024, 22:20
На вип отделения привозят синие или возле сервисных центров по оформлению авто спрашивайие
3 квітня 2024, 15:00
Спасибо!
4 квітня 2024, 22:47
В Киеве у меня нормальные купюры на отделениях около сервисных центров мвс, военкоматов, вип отделения, отделения на Проспекте Победы. Не знаю закономерность или нет, но всегда норм купюры утром в 9:00 утра
12 квітня 2024, 21:12
Спасибо! Попробую…с 01 апреля не могу снять, заказываю почти на каждый день, и даже ни одной купюры новой (((Испортился банк, очень испортился
OkeyDoki
OkeyDoki
2 квітня 2024, 23:56
2007 и 2009 нормальные купюры, то что ты хочешь синие это твои проблемы, в НБУ не написано что банк обязан выдавать новыми купюрами…
3 квітня 2024, 15:02
Проблемы, похоже, у ТЕБЯ с понятием коммуникации с незнакомыми людьми! Про обязанность речь не велась, банк, в данном случае, предлагал купюры 1996 года
4 квітня 2024, 22:49
Не берите любых годов пожелтевшие и залитые, пятна и скотч. Пусть кассир при вас пересчитает на машинке. Все что машинка отбраковывает не берите.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
5 квітня 2024, 9:10
В таскомбанке машинка не отбраковывает с большими пятнами в уф, печатями, и ветхие. Аккорд, глобус давали купюры со штампами или буквами, поставленные краской, светящейся только в уф. Машинку проходят

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Долари тільки старого зразка з депозита