NataKram 1 квітня 2024, 22:49
Нещодавно шахраї зняли з моєї карти кошти і мені заблокували не лише карту, а і вхід в свій аккаунт. Тепер ніякого зв*язку з банком немає (розмовляють, бачте, лише з авторизованими клієнтами), грошей немає, карта заблокована, і я, як клієнт, виходить теж…
Відразу після дивних операцій, про які стало відомо з повідомлень в додатку Приват24, я звернулася в онлайн допогу і зголосила шайхрайство. Мені порадили відкрити діджитал картку і заблокувати основну. Поки я відкривала ту діджитал картку, мене викинуло з аккаунту і з тих пір більше доступу до свого рахунку я не маю. Що мені робити? Живу закордоном, відвідати відділення особисто в найближчі 2 місяці не є можливим. Я без грошей, а найголовніше — кинута своїм банком в блок. ЗА ЩО? Адже те, що рахунок клієнта слабо захищений від шахраїв це проблема саме банку, а не його клієнтів.
2 квітня 2024, 10:07
Вітаємо. Попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Якщо при вході до Приват24 у вас виникають складнощі, то наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання та відновити доступ до акаунту.
Для підключення співробітника у діалог не обов'язково авторизовуватись, — оберіть будь-яку тематику питання або ту, що найбільше підходить до Вашого питання. Також можете описати в чаті Ваше питання вручну короткими висловами, слідувати підказкам та очікувати з'єднання.

marina190471
marina190471
2 квітня 2024, 0:13
А оказалось, что шахрай сам приватбанк… Сами снимают деньги с карт без согласия клиентов, карты после этого блокируют и рассказывают про «шахраїв», советуют обращаться в киберполицию с заявой на этих самых «шахраїв», а обращаться в полицию надо с заявой на махинации приватбанка, потому что снимает деньги сам приват, только уже ничего доказать нельзя, деньги сняты и сняли их вы сами… Мошенники! Я в такой ситуации оказалась 12 марта и вижу, что я не одна такая. Только время для махинаций приватбанк выбрал не подходящее. Но клиенты уже начинают прозревать, а приватбанк со снятием денег с карт доиграется. Придётся потом ответить. Люди будьте осторожны!
SergeyNina
SergeyNina
2 квітня 2024, 0:22
Скорее всего они снимут все деньги и кредитный лимит с ваших карт. Увы и обидно пользуясь тем что человек уехал делать такое.
Lolik1837
Lolik1837
2 квітня 2024, 10:11
«Нещодавно шахраї зняли з моєї карти кошти і мені заблокували не лише карту, а і вхід в свій аккаунт.»

Эти случаи , когда мошенники крадут деньги со счетов клиентов , оказавшихся за границей учащаются.

Поэтому, что бы ни говорили , и для клиентов и для банков куда надежнее , для сохранности, блокировать счета таких клиентов, что бы их не разграбили.

Уж лучше потом приехать из-за границы в отделение банка на Украину и забрать свои деньги , чем констатировать факт, что твои счета разграблены мошенниками, пока ты был за границей
Руслан Новиков
Руслан Новиков
2 квітня 2024, 11:15
1. деньги ворует сам прихват банк. так как видит что клиент за границей
2. вывод. не  *** шляться по заграницам!
2 квітня 2024, 16:48
Ты не родственник Зеленского?
2 квітня 2024, 17:59
Я не шляюсь, я там живу з сім*єю біля 10 років…
2 квітня 2024, 16:49
Как как показывает практика в 99% случаях клиенты сами сливают свои данные мошенникам…
2 квітня 2024, 18:01
Звісно, це неправда, я писала й на інших форумах , тому знаю з досвіду інших, та з власного — я НІЧОГО НІКОМУ НЕ ПЕРЕДАВАЛА. Що я, дурочка якась? моя картка завжди у мене в сумочці, завжди. Розраховуюсь лише в магазині на касі.
2 квітня 2024, 20:41
Данные сливают не только по номеру карты) есть идентификация через бота телеграм, через смс мошенники могут позвонить сказать продлить пакет водафон надо, назовите 4 цифры из смс, могут вообще ваш номер привяз к банку угнать, так как вы в ЕС, позвонят оператору скажут можно номер перенести, симка потерялась или чёт ещё, и всё… так же могли попасть на фишинговую ссылку где *якобы сайт банка* нарисован, а ссылка вообще левая, ввели там данные и досвидание карта, и данные могли быть слиты давно, а мошенники просто ждали когда деньги на счёт поступят и сразу же их выводят крипту покупая, щас какой нить Вася которому скинули вашу грязь напишет мне блокнули банк и обзывают мошенником)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Шахраї зняли гроші з моєї карти, а Приват, замість захистити свого клієнта, заблокував і мою карту, і мене взагалі