Блокують рахунки

anastasia11111 15 березня 2024, 12:06
Дуже дивна робота банку. 11.03.2024 заблокували мені всі рахунки як фоп і як фіз ліца. Банк може не казати причину добре. Я сама розумію що це сталося через те що в листопаді мене кинули шахраї. Про це я повідомила сам банк про всі операції, написала заяву до поліції. І все одно я винна і я шахрайка виходить? Нагадую що я повідомила банк про кожний платіж шахраям. Також поліцію.Банку ніякі претензії не висувала.тобто це таке ваше рішення?
Мало того пішла до банку написати заяву щоб повернули мої кошти с заблокованих рахунків цього чудового банку, а саме з фоп, універсальна, карта для виплат та копілка. По моїм підрахункам повинно бути десь14000 ± це те що я пам’ятаю на вечір 12.03 поки я могла ще користуватись банком. Прийшло мені на карту іншого банку тільки 11000. На запии 3700 мені нічим допомогти не можуть і сказати залишки по рахункам. Дякую що хоч не 3000 грн повернули і все.
Перед тим як блокувати рахунки краще би перевіряли всі звернення.
Система працює погано мені досі приходять смс, що кредитного ліміту немає, але можете користуватись своїми коштами. 15.03 телефонує менеджер і каже що ми припинили з вами роботу підійдіть в банк та напишіть заяву. Хоча я це зробила за 11.03.2024.
Розберіться спочатку в системі, а потім вже блокуйте рахунки людей які і так постраждали від шахраїв. І дайте мені будь ласка виписку по всім моїм рахункам.Бо в мене недостача біля 3000 грн.Дуже школа що я була постійним кліентом цього банка 10 років.
15 березня 2024, 14:51
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Отримати виписку по закритому рахунку можна:
1 Через відділення написати письмовий запит
2 Написати листа адреса кореспонденції вул. Набережна Перемоги 30. м Дніпро, 49094, Україна
3. Написати листа на електронну адресу cancelyaria@privatbank.ua
Звернення має містити скан або фото письмової заяви.

Yuriy50770
Yuriy50770
18 березня 2024, 15:44
Виводити крадені гроші шахраям дуже небезпечно! За свої дії потрібно відповідати, а не звинувачувати банк.
4 квітня 2024, 9:51
Я свої гроші не крала,а чесно заробила! Читайте уважніше.
4 квітня 2024, 9:50
3 тижні тому заблокували мій рахунок без пояснення причини. Добре банк має на це право. 15.03 на пошту канцелярії я надіслала 2 письма 1 отримати виписки по моїм карткам, та 2 щоб провели скажемо так розслідування. Тому що моєї провини в блокуванні карток не має. Поліція також доречі такої думки. І тут сьогодні 03.04.2024 приходить відповідь тільки на одне питання виписки. Ви можете зателефонувати на 3700 або відділення банка і вам дадуть виписки. Окей.Дзвоню одразу. Ну я мовчу про те що декілька разів мене тупо скидували після того як я натискала 1 щоб дозвонитись до оператора хоч якось. І тут робот мені каже про заборгованість в 150 грн. На хвилинку 13.03 банк розторг зі мною договір в цей же день я пішла в банк та написала всі заяви. І через пару днів перевели мені всі кошти на інший рахунок.А тут 3 квітня я чудом дізнаюсь про борг. Борг за користування корпоративним рахунком в березні, як я з’ясувала. Я дуже вибачаюсь ви коли розривали договір, перекидали кошти ви не подумали про ці 150 грн? Якби мені не потрібні були виписки і я би вам не телефонувала я би коли дізналась про борг? Коли би там було 20тис і ви подали в суд? В мене немає доступу в приват 24. Від якого рака на горі я повинна була дізнатись про цей борг? Ладно на цьому все не закінчилось. Щодо виписок ви прислали що можу отримати на 3700 або у відділенні. Але і тут незадача ваш комп’ютер не розпізнав мій голос, хоча я правильно відповіла на всі питання оператора. Ладно Юля перевела мене на іншу дівчину по фоп