Зняття коштів без підтвердження власника картки!

Pave 12 березня 2024, 11:30
20 вересні банк дозволив у багатодітної матері зняти кошти з приватбанковскої карти без коду підтвердження! Звернення до цього банку не дали ніякого результату.
Ні яких автоматичних налаштувань на зняття коштів з картки у мене не було!!!
П’ять місяців банк тягнув з відповіддю і так мені її не надав!!!
Банк не захистив інтереси клієнта допустивши незаконне знаття коштів!!!
Більше не маю бажання бути клієнтом цього банку і другим це раджу!!!
12 березня 2024, 13:50
Вітаємо.
При оформленні підписки на інтернет сайтах власник картки вводить реквізити картки, які доступні тільки йому.
За зверненням до підтримки банку, зі свого боку, ми можемо нагадати, коли була налаштована підписка, на якому сервісі. Радимо звернутись самостійно до сайту, який списав ці кошти, з питання повернення.
Полезный комментарий
MykolaA 12 березня 2024, 14:30
Суттєві розбіжності:
а) Профіль: Pavel — мужской
б) «у багатодітної матері «.
Один раз збрехавшому немає віри.

12 березня 2024, 11:38
А должен был запретить? Чем это снятие отличается от других?
12 березня 2024, 11:53
Зняття відбулось автоматично!!!
12 березня 2024, 11:56
Уважно читайте що написано!
12 березня 2024, 13:59
Так по делу и нет ничего
«20 вересні банк дозволив у багатодітної матері зняти кошти з приватбанковскої карти без коду підтвердження!» — в банкомате никаких дополнительных кодов и не должно быть, при переводе через 3700 и приват24 тоже.
«Ні яких автоматичних налаштувань на зняття коштів з картки у мене не було!!!»
Никаких автоматических настроек на списание тоже нет никаких. Только по ответу банка стало понятно, что речь про подписку
15 березня 2024, 11:51
Це вам приват банк платить гроші щоб ви таку дурню писали?
MykolaA
MykolaA
12 березня 2024, 14:30
Корисний коментар
Суттєві розбіжності:
а) Профіль: Pavel — мужской
б) «у багатодітної матері «.
Один раз збрехавшому немає віри.
12 березня 2024, 17:15
«Суттєві розбіжності:
а) Профіль: Pavel — мужской
б) «у багатодітної матері «.
Один раз збрехавшому немає віри»

Нда. В «профиле» у «многодетной матери» действительно указано имя «Pavel «.

Как-то вот вообще веры нет этому пользователю
15 березня 2024, 11:22
Мукола якщо тобі нема з ким поговорити, сходи на інший сайт розваг!!! Зрозумів мене!!!
12 березня 2024, 17:13
Странный отзыв.
НИ СЛОВА автор не сказал , что деньги ушли по подписке , только из ответа банка мы узнали суть дела . А автор просто «забыл» это сделать.

И другой вопрос

« банк дозволив у багатодітної матері зняти кошти з приватбанковскої карти без коду підтвердження»

Автор, а разве банковские операции для многодетных матерей проходят как-то по другому нежели у других пользователей?

Не совсем понятно ваше возмущение . В договоре с банком ни слова о том, что у многодетных матерей транзакции проходят как-то по другому. Всё так же как у всех — в обычном порядке

П.С. В режиме «подписки» деньги снимаются безо всякого кода подтверждения . А вы в отзыве о «подписке» НИ СЛОВА не упомянули. Только банк рассказал истинную картину
15 березня 2024, 11:24
Ви що у банка на зарплаті сидите? Ні якої підписки не було!!! Читай у важно вона ні нащо не підписувалася!!!
SergeyNina
SergeyNina
13 березня 2024, 0:59
Подписка.
Деньги снимаются все равно какие настройки у вас.
Уже более 120 дней и вы ничего не сделаете.
И подписку нельзя оспорить со стороны банка банк только может помочь какой сайт списывает деньги
Найдите сайт который списывает деньги и закройте подписку вручную. У вас будут снимать деньги и дальше и ничего не поможет вообще.
15 березня 2024, 11:46
Дякую за вашу пораду але вона звернулася до банку як тільки були зняті кошти з карти !!! Банк їй пообіцяв що буде вирішувати це питання!!! Вона ні якої підписки не створювала!!! Банк вводить в оману і відверто бреше що була створена підписка. Це коли людина платить один платіж кудись вона так же вводить свої рєквизити це вважається підписка? Як я з’ясував вона заплатила за одноразову послугу на цьому сайті вартість цієї послуги складала 37 гривен і все. Через 10 днів з її карти було знято 50 доларів за якусь програму яку вона не замовляла вона одразу звернулась до банку. Банк погоджувався казав що це шахрайство вона чекала відповіді від банку, а банк взяв і через 5 місяців просто кинув сказавши що це якась підписка і крапка! Це може так робити приват банк!!! Тут зрозуміло що пройшов час і з вини приват банку вже нічого не вирішиш!!!
15 березня 2024, 11:48
Банк навмисно вводить всіх в оману за підписку ніякої підписки вона не створювала!!!
15 березня 2024, 15:59
Тут был один сайт который единоразовую оплату 50 грн просил, а потом мелким шрифтом снизу написал про подписку
17 березня 2024, 10:27
Все може бути! Але був простий платіж і все. Були внесені реквізити з картки, а потім ці реквізити через деякий час використали на якусь підписку програми яку не замовляли… Банк завжди просить підтвердження платежу на зняття коштів! А тут банк дозволив зняти кошти з картки не запросивши підтвердження у власника карти! А тепер викручується і з проплаченими ботами навмисно пише нісенітницю!!!
15 березня 2024, 11:58
У банка сидять боти які пишуть навмисно різну дурницю за якусь віру інші видумки!!!
21 березня 2024, 12:06
Хочу підсумувати наступне що ПриватБанк який допустив зняття коштів без підтвердження клієнта, ніяким чином не допоміг їх повернути, тільки затягнув навмисно час і зі слався на підписку якої не було!
Також хочу зазначити що наймають ботів щоб ті писали нісенітницю і за травлювати тих хто пише щось негативне за приват банк.
21 березня 2024, 12:32
Хочу подитожить . Автор отзыва написал откровенно брехливый отзыв. Автор то выдавал себя за мужчину, то за женщину. Аргументов нет. Речь бессвязная. Явно прлплаченный бот

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зняття коштів без підтвердження власника картки!