Andrii888 11 березня 2024, 8:44
В жодному разі не беріть майно кредит або лізинг в ПриватБанку. Після виплати перереєстрація на вас не можлива. Приватбанк у реєстрі боржників, тому державні органи відмовляють у перереєстрації і майно залишається зареєстроване за приватбанком.
Придбав автомобіль в кредит у ПриватБанку. Виплатив всю суму на два роки раніше терміну. Отримав від них пакет документів для перереєстрації автомобіля у МРЕВ. При подачі документів, мені повідомили, що перереєструвати автомобіль не можливо, тому що ПриватБанк знаходиться у реєстрі боржників. Дали офіційну письмову відмову. На гарячі лінії привату мені принести вибачення за незручності і сказали що зробити нічого не можна і вони не згодні з такою позицією сервісного центру і навіть минулого року написали їм листа, але перереєструвати автомобіль не можливо. В решті я залишився з атомобілем, який неможливо продати, тому що він належить банку, не дивлячись на те, що я банку нічого не винен
11 березня 2024, 9:59
Добрий день.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 квітня 2024, 16:38
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/deposits/articles/narodnyy-reyting-bankiv-berezen/

Andrii888
Andrii888
11 березня 2024, 19:39
Питання вирішене не було. Все залишилось так, як описано у відгуку
SergeyNina
SergeyNina
11 березня 2024, 22:26
Писать в нбу и депутату. Нужно давление со стороны нбу и мвс иначе проблема не решится вообще

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / В жодному разі не беріть майно кредит або лізинг в ПриватБанку. Після виплати перереєстрація на вас не можлива. Приватбанк у реєстрі боржників, тому державні органи відмовляють у перереєстрації і майно залишається зареєстроване за приватбанком