Щодо не вирішення питання по рішенню суду

sonvik 6 березня 2024, 19:01
У квітні 2019 року АТ КБ «Приват банк» звернувся до суду із позовом про стягнення заборгованності. Рішенням суду від 04.03.2020 року в задоволені позовних вимог АТ КБ «Приватбанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором б/н від 17.09.2014 року — відмовити. Апеляційна скарга не подавалася. 31.01.2024 року рекомендованим листом було направлено копію вищезаначеного рішення на адресу АТ КБ «Приватбанк» (отримано 06.02.2024). Неодноразово телефонувала на гарячу лінію банку та подала заявку на розгляд питання щодо розгляду рішення суду (№ заявки 105157091). Вищевказану заяву загубили: неопрацювали, тому прийшлося знову телефонувати та подавати заявку (№ заявки 108569995). Відповіді не було. І знову прийшлося телефонувати на гарячу лінію де мене перенаправили на інший відділ та повідомили що в мене досить висить заборгованість. Станом на зараз АТ КБ «Приватбанк» вимагає оплату заборгованості. Коли ж буде офіційна відповідь та чому Приватбанк не приймає до уваги рішення суду України? Та коли ж нададуть відповідь з законним поясненням?
6 березня 2024, 19:46
Вітаємо.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.

innapcholko
innapcholko
6 березня 2024, 22:29
Так вам нужно забить на отношения с Приватом — или погасить «задолженность»!

Банк страхуеться от таких клиентов — ибо в будущем крайне большой шанс от «таких умных клиентов» опять дать в долг и получить отлуп — «по решению суда»!

Позиция банка логична и оправдана. Да и для других банков являеться предостережением.

Вам бы по меньше светить своей личной информацией — …

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Щодо не вирішення питання по рішенню суду