Безпідставне блокування рахунків

IvanKaban 6 березня 2024, 16:04
Через p&p торгівлю продав криптовалюту та отримав гроші на карту Приватбанку. Через деякий час банк заблокував усій мої рахунки. На прохання про розблокування відповіли, щоб я звернувся до правоохоронних органів. Звернувся. Пройшло 3 місяця — безрезультатно. Звернувся знов до представників Приватбанку. Тепер, щоб
розблокувати рахунки банк вимагає повернути гроші відправнику або звертатися до суду. Пояснюють, що відправник — це жертва шахрайства, а я мав справи з шахраєм, коли здійснював операцію з торгівлі. Вважаю, що повернувши гроші відправнику, сам стану жертвою шахрайства або визнаю свою участь з шахраєм. Тому вимушений звертатися до суду.
6 березня 2024, 17:21
Вітаємо. На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону і розібратися в ситуації.

Lolik1837
Lolik1837
6 березня 2024, 17:27
Стандартная схема «развода» от мошенников с криптобирж.

И , что интересно, все знают , но лопухи всегда находятся. Человеческая жадность, желание «срубить деньжат по легкому» на так называемом «арбитраже» на торговле криптой перевешивают всё. В конце концов такие либо попадают на мошенников , либо на финмониторинг от банка, Либо и то и другое вместе.

Вот и автор из таких же. Честно говоря, почему-то и сочувствия нет. Своя же жадность и сгубила
makssss
makssss
6 березня 2024, 22:17
С чего взяли, что арбитражем он занимался? Может просто торговал, один раз вывел и попал на мошенника
SergeyNina
SergeyNina
6 березня 2024, 23:48
Отправитель денег вам скорее всего перевёл деньги с украденного или взломанного у кого-то аккаунта. Мошенник перевёл вам «грязные» деньги. Теперь скорее всего вам их придётся вернуть
Валерка Котовский
Валерка Котовский
11 березня 2024, 11:03
Https://minfin.com.ua/blogs/valeriicrypto/231702/

Вам читать сюда и больше не попадать на мошенников)