незаконная пролонгация

Joni777 20 лютого 2024, 20:05
в убки летом и осенью 2023 брал выписку где было указано дата открытия кредита 2006 и окончание 16.11.2023, 16.02.2024 они продлили до 16.11.2024 срок договора действия кредита без меня и не уведомив,19.02.2024 брал платную выписку в убки.
каким законом Украины руководствуются и предоставить договор где я подписывал пожизненный кредит или одобрил автопролонгацию без моего присутсвия отказались
20 лютого 2024, 20:24
Вітаємо.
Договір вважається продовженим на кожні наступні 12 місяців в разі, якщо за 30 днів до дати закінчення дії цього Договору жодна зі Сторін не заявила про намір його розірвання.
Умови надання банківських послуг наведені на сайті банку pb.ua/terms
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов’язань – запорука формування позитивної кредитної історії. Завдяки бездоганній кредитній історії ви можете розраховувати на лояльне ставлення банку в разі надання вам нових кредитів.
Проблемні кредити, щодо яких Банку економічно недоцільно вести роботу щодо врегулювання заборгованості, підлягають продажу.

20 лютого 2024, 20:09
Кредитку в руки взяли? Активировали? Значит согласились с публичным договором…

2.1.1.2.4. Строк кредиту — 12 місяців. При цьому Сторони узгодили, що строк користування кредитом продовжується на кожні наступні 12 місяців, якщо щонайменше як за 30 календарних днів до дати повернення кредиту Банк не повідомить Клієнта про припинення кредитування одним із наступних способів…
Joni777
Joni777
20 лютого 2024, 20:12
От какого года этот договор и пункт в нем? Я такого не подписывал
20 лютого 2024, 20:24
На сайте банка, публичный договор. Если Вы клиент банка, значит, как минимум, «заяву про приєднання…» Вы подписывали… А дальше уже Ваша вина что Вы договор не читаете и не следите за изменениями, которые, согласно этому же договору, могут публиковаться на сайте.
Но, вообще не понятно в чем проблема, кредитный лимит это не кредит, и он никак не вредит кредитной истории, если нету просрочек. Пусть хоть десять таких кредитов висит в разных банках. Если совсем не хочется, то просто пойдите и закройте кредитку, и не будет кредита.