Відмова здійснити платіж

Ivan300580 20 лютого 2024, 17:15
Відділення за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 22
20.02.2024р у відділені на вулиці Симона Петлюри, 22, Київ, 01001, не зміг здійснити платіж, а саме податок. Отримувач грошей Казначейство України (ГУК у м.Києві). Причина відмови, в тому, що я не є клієнтом банку і потрібно пройти повну ідентифікацію (потрібен оригінал паспорту, код…). Не розумію цього цирку. Я хочу сплатити в державному банку в казну держави 21тис.грн. Держава отримує 21тис.грн + державний банк комісію від платежу. Ні, відмовлено.
20 лютого 2024, 19:31
Вітаємо.
З 28.04.2020 Набрав чинності Закон України 361 «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», яким встановлюються вимоги щодо супроводження прибуткових операцій готівкою від 5 000 грн інформацією про платника та отримувача.

Ivan300580
Ivan300580
21 лютого 2024, 13:34
Доброго дня, в сусідньому банку без жодних проблем та ідентифікацій особи оплатив вищезгадану суму податку на нерухомість на казначейський рахунок.
Тому є питання до компетентності тих хто писав закон (в якому якщо вірити вашому коментарю створено перепону щодо оплати податків на казначейський рахунок) або компетентні тих хто некоректно трактує закони на свій лад і розуміння.

USD 39.4 40

USD 39.4 40