Потрійне списання коштів минулою датою.

Missa 7 лютого 2024, 16:52
02.02.2024 баланс моєї картки був позитивний прощо свідчать повідомлення від банку, які надходять після транзакцій.
03.03.2024 баланс моєї картки став мінусовим!!!
Оператор сказав, що була подвійна транзакція, просто операції ще не оновилися, чекайте на оновлення виписки.
06.02.2024 виписка оновилась з’явилась ця операція яку оператор банку назвав подвійною, а суму по цій операції ще раз зняли з балансу картки, втретє!!!
В мене просто нема слів! Транзакція задвоєна, а сума списання затроєна!!! Просять ще чекати нового оновлення виписки. На прямо поставленні питання не можуть надати відповіді. Як так, не розумію взагалі, Ви цифри бачете порахуйте хоч на калькуляторі, сума на балансі не співпадає з балансом на дату проведення операцій по картці згідно відправляємих автоматично повідомлень після кожної транзакції!!! Жах!!!
7 лютого 2024, 18:05
Вітаємо. На жаль, нам не вдалось ідентифікувати вас. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та розібратися в ситуації.

Missa
Missa
8 лютого 2024, 12:36
Добрий день. Сьогодні 08.02.2024р. написала телефон для ідентифікації в особисті повідомлення у відповідь на Ваш запит.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Потрійне списання коштів минулою датою.