актуалізація даних ЮО, заявка 34594434

yurii1989 6 лютого 2024, 20:03
Приватбанк надіслав організації повідомлення про необхідність актуалізації даних та заповнення анкети. Після першого усунення зауважень анкета недоступна і має статус — «Ваша заява знаходиться в роботі у співробітника Банку». Увага, цей статус вже не змінюється більше 25 днів!!!
Я прийшов у відділення банку з усіма документами і мені повідомили, що я не можу пройти актуалізацію даних з причини недоступності анкети. Раніше з цього приводу створена заявка 34594434.
Наразі повна бездіяльність, підтримка відповідає — заявка створена, чекайте.
У зв’язку з неможливістю пройти актуалізацію по вині банку, прошу продовжити строк актуалізації даних на відповідний строк затримки банком.
Дякую.
7 лютого 2024, 10:49
Вітаємо. Бачимо, що ваше питання було розглянуто та фахівцям не вдалося зв'язатися з вами.
З метою уникнення розголошення банківської таємниці, інформація за заявкою за даним каналом звернення не може бути надана. Для ідентифікації та уточнення даних по заявці, радимо звернутися до чату підтримки на офіційному сайті банку https://privatbank.ua/business.

yurii1989
yurii1989
8 лютого 2024, 17:58
Чому статус — заявка знаходиться у співробітника банку не змінюється місяць? чому не виставлені зауваження? яким чином пройти актуалізацію даних? ваші твердження, що мені дзвонили не відповідають дійсності.