ПриватБанк — твій банк, який кидає тебе на гроші

vlad2024 6 лютого 2024, 11:22
Маю окрему дебетову карту для проведення оплат в інтернеті **** 8475. Кожного разу я роблю туди переказ перед оплатою. На протязі останнього тижня оплати проходили лише в межах україни і цілком логічно що я бачу ціну товару і сумму поповнення карти і йдуть вони один в один. Я навіть докидував декілька гривень зверху на приховані комісії про всяк випадок.

Але ж це приватбанк. Вчора в мене виявився на цій карті від'ємний баланс на цілих 500 гривень!!! І я став боржником банку.

Я писав їм в підтримку. Почали розповідати про овердрафт (якщо у них є очі вони можуть глянути на історію поповнень/переказів з карти) і звести баланс. Але ж начорта ви нам треба, щоб так заморочуватись. Справа дійшла до того, що сказали що у них просто технічні проблеми і мовляв чекайте на виправлення.

Пройшов день. Я власник голд-карти. ФОП тримаю у них. Ніяких змін на балансі, ніяких повідомлень від операторів. Взагалі зворотнього зв’язку нуль.

Пишу їм сьогодні знову. Знову байки про овердрафт, знову їм по’яснюю за ситуацію (бо про CRM з попередніми зверненнями в їх колхозі не чули). Тепер нарешті зробили заявку і сказали чекайте 1−2 дні. А як користуватися цією картою і хто мені буде компенсувати мої труднощі мені цікаво знати?

Я хочу звернутися особисто до представників банку: Я буду вам робити найкращий піар вашого банку на всіх сайтах відгуків, якщо треба я буду судитися з вами. Ви мене не кинете на ЖОДНУ ГРИВНЮ

Окремо для людей які розмірковують з приводу відкриття рахунку в цьому банку: оце воно вам треба? Я вже давно хотів цей банк покинути та в мене все не було часу, щоб цим займатись, але от бачите воно як саме підштовхує тебе. От і думайте тепер
6 лютого 2024, 13:13
Добрий день. Перепрошуємо за можливі незручності.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк — твій банк, який кидає тебе на гроші