Цей банк зробив все щоб я закрив свій легальний бізнес!

Іван Головчук 2 лютого 2024, 16:32
Банк заблокував мене та розірвав відносини!
Я з цим змирився і зрозумів що це найгірший банк в історії нашої держави. Чому? Пояснюю: після того як банк розриває відносини з клієнтом він не просто Вас блокує! Також блокує всі перекази ваших кліжєнтів які користуються цим банком! Всі клієнти привату не можуть здійснити переказ на Ваший рахунок ФОП в іншому банку! Ці перекази блокують!

Шановні ФОПи, подумайте двічі чи варто Вам відкривати рахунок в цьому банку. Якщо Ви хочете зберегти Ваший бізнес і клієнтів, ніколи не відкривайте рахунок в приваті! Ніколи!!!
2 лютого 2024, 18:58
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Радимо здійснювати платежі та перекази через канали інших банків.

2 лютого 2024, 18:36
Сейчас правительство на пару с ТЦК делает все возможное для уничтожения малого бизнесса! Сам Приват тут мелкая сошка
natashaGra
natashaGra
3 лютого 2024, 7:45
Насчёт соответствия закону действия банка вызывают вопросы. Чтоб там банк не писал, а ситуация когда нельзя на счёт перевести деньги это вред репутации предпринимателя. Скорее всего при такой ситуации только суд
3 лютого 2024, 13:41
З такими рамками у Вас залишуться одні клієнти — пенсіонери! На рахунок позову до суду буду задумуватись ! Розірвати відносини це одне, Ви давно не топовий банк, а блокувати платежі це вже занадто!
3 лютого 2024, 13:49
А знаєте ще з чого мені смішно? Коли оплачуєш з привату на рахунок ФОП інших банків, після введення реквізитів клієнтам пише що «компанії не знайдено» хахахах Тільки оплати з привату на приват компанію знаходить за реквізитами! Вони це роблять для того щоб у них відкривали рахунки ФОП А потім блокують цих людей взагалі, і Ваший бізнес закривається
3 лютого 2024, 14:30
Какую то маячню несешь!
Оплата по реквизитам делаеться на любой счет без каких либо проблем!
А то что компания найдена или нет — приват не обязан хранить информацию про все компании и их счета во всех банках!
3 лютого 2024, 20:22
Після того як мене заблокував приват, клієнти приват банку не можуть мені оплатити на рахунок ФОП який я відкрив в іншому банку платіж не пропускає і пише: «Помилка На жаль, здійснити прийом платежів на адресу даної компанії у нашому Банку неможливо. Змушені Вам відмовити в здійсненні даного платежу!!»
3 лютого 2024, 21:29
Очень странная ошибка!
Причем тут «адреса», если платежи делаются по реквизитам — т. е. IBAN
Может проблема в реквизитах? И вы что-то не понимаете?

Если Приват блокирует платежи именно через СЭП (по реквизитам IBAN) — то вам следует подавать жалобу в НБУ — жду вас через месяц с ответом НБУ.
3 лютого 2024, 21:38
Я буду звертатись до юристів і вирішувати цей брєд. З реквізитами все добре, оплати заходять з усіх банків крім приват банку, не перший рік ФОП знаю що говорю. Я так розумію що вони не пускають оплати на мій IBAN коли в реквізитах вказують мій ІПН так як я заблокований у них.
4 лютого 2024, 0:41
Опять вы не ответели на мой вопрос — Причем тут «адреса»!

Я не защищаю приват — но есть полно !персонажей! — которые тупят!

Собирайте информацию — и спрашивайте НБУ — что не так с приват-банком. Это первое что вам надо сделать.

Тут и без юриста можно разобраться!

4 лютого 2024, 1:07
Я не розумію за яку «адресу» Ви говорите ?
4 лютого 2024, 10:59
Вы сами написали, что у вас ошибка
«Помилка На жаль, здійснити прийом платежів на адресу даної компанії у нашому Банку неможливо. Змушені Вам відмовити в здійсненні даного платежу!!»
4 лютого 2024, 17:18
Я без поняття, ця помилка вибиває у всіх клієнтів приват які хочуть оплатити мені на ФОП.

Я задавав їм питання, чому блокують перекази на мій ФОП, вони відповіли що з тієїж причини чому я заблокований.

Перейдіть в розділ питанння до банку і там є їхня відповідь.

Нічого, буду писати заяву на них, дальше розкажу як відбувалися події.
4 лютого 2024, 1:04
У меня в привате был блок 5 дней. Это время люди с привата не могли переводить на мою карту моно
4 лютого 2024, 1:07
Зі мною розірвали співпрацю, а не блокнули карту
4 лютого 2024, 1:17
Так санкции подобные были. Не могли пользователи привата кидать на мою карту моно. Когда на моно был блок, то было аналогично, пользователи с моно не могли кидать на мой приват
3 лютого 2024, 13:50
Люди ніколи не відкривайте рахунки ФОП в цьому банку! Вас закриють!
Валерка Котовский
Валерка Котовский
4 лютого 2024, 9:50
Они дают вам свободу от государств и рабства, не нужно сопротивляться, пользуйтесь, максимально чёрный бизнес, есть крипта, всё для этого.
Налоговые с такой мизерной зп, не работают, да и нашо оно надо, всё идёт как надо.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Цей банк зробив все щоб я закрив свій легальний бізнес!