Приватбанк розірвав договір в односторонньому порядку

s100500 12 січня 2024, 13:27
27 грудня в Приват24 з’явилось спливаюче повідомлення, що треба пройти актуалізацію даних і кнопка «Нагадати підніше». Термінів коли це треба зробити, звісно, не було. Через Дію актуалізувати не вдалось (сталася помилка). Вирішив сходити до відділення з Нового року і пройти цю актуалізацію. Але 1 січня Приват поздоровив з Новим Роком розірванням договору в односторонньому порядку без можливості оскаржити дане рішення. Надіслали листа, що вони розривають договір із-за того, що я не надав в сотий раз дані про себе (навесні вже оновлювали анкету) і додаток з реквізитими куда переказати мої кошти і інший банк. Вибачте мене, я маю бігти до вас за першим покликом??! За 3 дні не з’явився у відділення, після якогось пуш-свовіщення у додатку — це привід для розірвання договору? У вас немає мого телефону, Вайберу, чи електронної пошти, щоб надіслати нормальне повідомлення зі вставновленими строками!!! Банк повне дно з відношенням як до скота.
12 січня 2024, 15:09

ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

natashaGra
natashaGra
13 січня 2024, 21:03
Ожидала, что работник банка проявит больше внимания, а тут один и тот же текст

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк розірвав договір в односторонньому порядку