проблеми з нарахуванням кешбеку

mihab 11 січня 2024, 10:43
Квест-завдання для отримання кешбеку від Привату — 3% від вартості товарів у магазинах категорії «Дім та ремонт»
Придбав товар у Епіцентрі, Приват класифікує оплату як Товари для дому, нараховує кешбек.
Придбав товар у Аврора, Приват класифікує оплату як Товари для дому, кешбек не нараховує.
Підтримка дає відповідь, що Аврора встановила іншу категорію, але зверніть увагу що Приват класифікує таку категорію як Товари для дому! Питання, я як споживач маю знати яка саме категорія встановлена на терміналі? Якщо сам Приват її класифікує як таку, по якій нараховується кешбек в інших магазинах! Я впевнений, що і касири не знають кодів терміналів! В інших банках таких квестів не зустрічав!
11 січня 2024, 12:01
Вітаємо.
Інформація про MCC доступна власнику терміналу. Якщо вам не можуть надати таку інформацію перед оплатою, ви можете здійснити спробу оплати з пустої, заблокованої картки тощо, та за зверненням до підтримки банку уточнити більш детальну інформацію по операції.

11 січня 2024, 10:52
Только проверять. В других магазинах терминалы могут быть настроены как перевод на карту. Это не только в привате так.
11 січня 2024, 12:43
Моно такою квест-ху…ю не займається!
11 січня 2024, 13:41
У моно просто больше мсс в категории, а тут более урезан список. В супермаркете встречается на разных кассах разные мсс и вообще разные настройки. Так что разве что только экспериментальным путем. Хотя если бы в терминале отображался код, то было бы удобнее
Karin77
Karin77
11 січня 2024, 10:55
Кто как хочет,так и настраивает свои терминалы.😀😀😀
11 січня 2024, 12:42
Приват! ви там в адекваті з такою відповідю? —  ви можете здійснити спробу оплати з пустої, заблокованої картки тощо!!! без мату не можна коментувати!!!
SergeyNina
SergeyNina
12 січня 2024, 0:03
Так узнают мсс код если он неизвестен. Когда делаете оплату с пустой карты или заблокированой карты эта оплата идёт в выписке в Приват 24 как неудачная . Через суппорт легко узнать мсс код терминала этой неудачной оплаты