Не можливо замінити старий pos-термінал на новий

Микола Дяченко 11 січня 2024, 3:03
В кінці вересня 2023 року була подана заява на заміну старого pos-терміналу на новий переносний терміналів моделі PAX a930, що підтримує функціонал касового апарату. Всі ці майже 4 місяці ніякої конкретної відповіді на питання «коли ж все-таки буде заміна» ніхто із працівників ПриватБанку не надав. Телефонуємо на гарячу лінію майже кожен день і постійно отримуємо відповідь, що для нас апарату ще немає, ще чекайте, а скільки чекати — невідомо. Тільки чомусь для одних клієнтів є, а для інших немає і по якому принципу йде заміна — не зрозуміло. Коли кажемо, що будемо відмовлятися від їх послуг і переходити на обслуговування в інший банк, то у відповідь чуємо — як бажаєте. Це так даний банк цінує своїх клієнтів, які з ним уже багато років.
11 січня 2024, 16:18
Вітаємо.
Перепрошуємо за тривале очікування. Попередньо, очікуємо нові надходження на початку березня.
Наразі можемо порекомендувати використовувати додаток «Термінал» з ПРРО без додаткової абонплати. Додаток працює на iPhone моделі XS або новіше з операційною системою iOS 16.4 та вище, а також на Android 8.0 та вище.

Микола Дяченко
Микола Дяченко
11 січня 2024, 16:35
Можливо ви надасте і телефони ці надасте — iPhone моделі XS або новіше з операційною системою iOS 16.4 та вище або Android 8.0 та вище? Якби в мене були дані телефони, то і не чекав би. Попередньо березень??? Дивно! Бо два дні назад ваші «високопрофесійні» (уточнюю, що це слово взято в лапки) консультанти говорили, що в кінці січня буде поставка обладнання, а ви уже пишете про березень, а в березні напишете про липень. Тільки повторюся ще раз, чому ж одні дві неділі назад написали заявку на заміну терміналу і їм через пару днів все замінили, а інші мають чекати по пів року
SergeyNina
SergeyNina
12 січня 2024, 0:14
Вы этот смартфон в режиме терминала кассового аппарата износите весьма быстро. Или сразу клейте защитное стекло. Смартфон более хрупкий чем терминал

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не можливо замінити старий pos-термінал на новий