Як зареєструватися на ТОТ без укр.моб.зв'язку?

Ks24 9 січня 2024, 15:20
1. Не буду оригінальною, погоджуюся з тим, що тут усі пишуть: У ВАС ЖАХЛИВИЙ БОТ І КОНСУЛЬТАНТИ ОПЕРАТОРИ. Абсолютно не занурюються в проблему і тільки витрачають час клієнта, бо питання вони схопили по верхах і «люб'язно» підказують зовсім не те, що потрібно було клієнту при запиті.

2. Дайте відповідь хоч тут, бо ваші консультанти один каже одне, інший — інше. Яким чином зареєструватися пенсіонеру у додатку Приват24, перебуваючи на ТОТ? Якщо раніше клієнтом Приватбанку він не був і наразі доступу до укр.моб зв’язку не має. Усі документи і їх скан-копії для проходження реєстрації та верифікації на руках є. Проблема у тому, що неможливо отримати смс чи дзвінок на телефон. За стільки часу неможна було зробити інший спосіб підтвердження реєстрації? Мета — перевести у Приватбанк пенсію, яка десь там зависла на автоматично створеному ПФУ рахунку і накопичується вже півтора роки.
9 січня 2024, 16:53
Вітаємо. Шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з труднощами у цій ситуації.
З міркувань безпеки, відсутній альтернативний спосіб підтвердження при віддаленій реєстрації нових клієнтів.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як зареєструватися на ТОТ без укр.моб.зв\'язку?