Пролонгація депозиту Приват січень 2024

cartmanbro 8 січня 2024, 8:51
Доброго дня!
може бути таке, що депозит із можливістю дострокового зняття банк продовжив самостійно вже як строковий депозит без можливості зняття до закінчення строку?
Підкажіть, чи є у застосунку ПБ архів саме договорів по депозитам, бо я знайшов тільки архів транзакцій.
і якщо виявиться, що банк справді сам вирішив продовжити саме як депозит без дострокового зняття — чи можна якось вплинути на рішення банка і змінити умови? Ще 3 місяці — це якийсь жах.
8 січня 2024, 10:46
Вітаємо.
Всі депозитні договори містять пункт про те, що якщо після закінчення терміну дії вкладу жодна зі сторін не побажає його розірвати, договір вважається автоматично продовженим на наступний термін без явки вкладника в банк.
За строком можна закрити вклад протягом 5 календарних днів з дати закінчення попереднього строку вкладу.
Також можливість відмовитися від продовження доступна для всіх діючих типів вкладів.
Виняток — ПриватВклад, Послуга накопичення Скарбничка.
Кнопка 'Відмова від продовження' з´являється за місяць до закінчення терміну вкладу (для вкладів на 1 місяць кнопка доступна через 5 днів з дати оформлення або продовження) та доступна з 08:30 до 22:00.
В останній день терміну вкладу кнопка 'Відмова від продовження' доступна тільки до 16-00.
Відмовитися від автоматичного продовження вкладів можна на сайті Приват24, в моб додатку 'Мої вклади' або у відділенні банку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Пролонгація депозиту Приват січень 2024