знімають кошти

neznayka8484 4 січня 2024, 14:49
програмісти-полухакери привата вдруге спіймані на знятті коштів по картці.зникають гроші та виникають інші цифри, але не встигають обробити це за два місяці тай підтримка їх прикрива.невдало.будьте обережні та перевіряйте.себе вони ловити не будуть)) десь так
4 січня 2024, 16:37
Вітаємо.
У виписці в графі «Залишок після операції» відображений загальний баланс карти. Загальний баланс, на відміну від доступного балансу, не відображає заблокованих на картці сум (Це кошти, які були вами витрачені, але ще не списані банком).
Також зверніть увагу, що операції у виписці відображені в порядку їх авторизації, а не списання. При проведенні вами витрат сума спершу блокується на рахунку, а списується тільки після отримання банком емітентом картки запиту на списання від банку, через термінал якого проводилася оплата.
Тобто при перевірці балансу картки потрібно орієнтуватися на доступний баланс, а не на баланс у виписці.
Ви можете отримати виписку за весь період користування карткою в Приват24.
Якщо ви не згодні із наданою в особистому кабінеті випискою та наявним балансом, повідомте свою версію до підтримки банку, наші оператори поруч 24/7, та допоможуть розібратись.

neznayka8484
neznayka8484
10 січня 2024, 8:01
Стандартна відписка.5 днів все коректно відопражалось і раптом при поповненні змінилась виписка за 5днів та баланс по карті.та й підтримка назвала зовсім інші цифри які не співпадали ні з одним варіантом