Несанкціоноване блокування рахунку

allyawey 3 січня 2024, 20:36
Як завжди користувався власним рахунком, вже достатньо довгий період часу. Відкривав депозити (і на теперішній момент є) користувався кредитним лімітом, все вчасно сплачував, і сьогодні прийшло сповіщення що вхід в додаток не можливий. Хоча я не здійснював за останні 3 дні операції через цей банк. Чому банк так вирішив залишається тільки здогадуватись. Читаючи відповіді На інші коментарі, банк посилається на законодавство України, та регламент банку. Я як громадянин України знаю законодавство України на досить високому Рівні так як працюю у цій сфері. Порушень законодавства України, та регламенту банку з мого боку не було і я впевнений в цьому. ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» — не було порушено. Прошу банк переглянути рішення і відновити доступ до рахунку. Дякую за розуміння! Все буде Україна! Слава Україні!
4 січня 2024, 9:41
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі пакет документів для перерахування залишків коштів на ваш рахунок в іншому банку.

3 січня 2024, 21:41
Оборот по карте какой?
Нужно выяснить была ли скарга на какой либо из платежей, возможно продал крипту 3 м лицам и попал на мошенников, 90% людей тех кто я вижу на биржах, принимают оплаты от 3х лиц просто с чеком, подробнее описал у себя в блоге как продать крипту и не попасть на мошенников
allyawey
allyawey
4 січня 2024, 7:10
В межах лімітів, приблизно до 1 млн грн на місяць. При моїх офіційних доходах 80,000 грн на місяць.Банк зазвичай попереджає про шахрайство, і про надлишкове надходження яке потребує підтвердження, а тут ні🥺
4 січня 2024, 8:58
Это очень много, тебя выкосили за оборот… До 400к оборот делай и будь полезным банку и проблем не будет, обычно лям делают и улетают сразу…
80 000 это официальный доход, а при торгах, банк считает по другому, 80к зашло 80к ушло = 160к оборота, вот где ты найдёшь бумагу что у тебя доход хотя бы 800к официально, нигде…