Де правда про актуалізацію даних?

Ivan63180 2 січня 2024, 19:51
Доброго вечора! У мене прийшов час для планової актуалізації даних. ПриватБанк, читаючи відгуки на порталі Мінфін я побачив вашу не справедливість по відношенню до своїх клієнтів. От скажіть будь ласка, чому у вас на одне і те ж саме питання щоб вирішити проблему актуалізації даних відповіді різні? Зверніть будь ласка увагу!
Клієнту «Olexandra98» коментар від 28 грудня 2023року ви написали відповідь, що актуалізація даних обов’язкова і якщо не пройти її то рахунки будуть обмежені. В той же час коментар користувачу «1asdfgh» від 30 жовтня 2022року, а також користувачу «User10123» від 14 вересня 2023року яким ви надали відповідь що: «У випадку непроходження клієнтом планової актуалізації даних ми не обмежуємо рахунки». Для порівняння хотів виложити скриншот цих відгуків, але нажаль не знайшов можливості як це зробити
3 січня 2024, 10:23
Вітаємо.
З плином часу та з урахуванням різних факторів щось може змінюватись. Актуалізація даних — це вимога законодавства. Мати актуальні дані — означає користуватись усіма послугами та сервісами банку без обмежень. А ми зробили цю процедуру максимально легкою та доступною, зараз оновити свої дані можна не виходячи з дому в Приват24. Для зручності додаємо вам також відеоінструкцію https://pb.ua/short?5YT3G

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
2 січня 2024, 20:42
Двойные стандарты есть везде
3 січня 2024, 11:31
ПриватБанк, зміни до Закону від 06.12.2019 № 361-IX, а також Постанови НБУ № 65 від 19.05.2020 року в період з 14 вересня 2023 року по 28 грудня 2023 року не було, надайте докази правомірності своїм діям. Навпаки, на даний час діє Постанова Кабінету Міністрів України № 1202 від 21 жовтня 2022 року, в якій говориться, що паспорти в яких закінчився термін дії або не обновлена фотографія під час дії воєнного стану вони дійсні і ви не повинні вимагати від клієнтів обновити дані до закінчення військового стану, погрожуючи блокуванням рахунків, а лише по можливості клієнт сам може добровільно пройти актуалізацію в Приват24, поскільки обслуговування банком клієнтів під час війни повинно бути навіть без обновленої фотографії. А те що ви говорите пройти актуалізацію по паспорту без вклеювання фотографії, так це не доречно, тому що ці дані клієнта у вас і так уже є. Буде скарга в НБУ на ваші дії, нехай розбираються.
Antonrb Khrystenko
Antonrb Khrystenko
3 січня 2024, 11:58
Подскажите как правильно присоединится к жалобе, я +
3 січня 2024, 12:10
Заходите на сайт Національного Банку України, вибираєте «Захист прав споживачів» потім «Звернення громадян»
Olexandra98
Olexandra98
3 січня 2024, 13:19
Я також напишу скаргу в НБУ поскільки мені з маленькою дитиною зараз немає можливості пройти актуалізацію. Дійсно, Постанова Кабінету Міністрів дозволяє перенести актуалізацію даних, але ПриватБанк ігнорує її хоча і знає чудово про це. На поступки банк мені не іде настоює все рівно на своєму. А мені значить щоб їм актуалізувати дані потрібно з дитиною іти спочатку обновляти фотографію це при тому, що скрізь черги плюс до того під час повітряних тривог не приймають і чекати з дитиною на морозі. Моя пропозиція була перенести актуалізацію десь на травень, коли стане трішки тепліше, спочатку піти обновити паспорт, потім піти у відділення Приватбанку і пройти там актуалізацію. Тому що на мою думку те що ПриватБанк написав, що можливо актуалізувати дані в Приват24 без обновленої фотографії там чітко написано, що потрібно вказувати «Строк дії 31.10.2024р» ну, а потім знову актуалізацію буде просити, тому що це тимчасово так я думаю. Напевно простіше буде актуалізувати дані уже з обновленою фотографією по віку як цього вимагає Закон. Через Приват24 то фото погано то ще щось, будуть просити 100 разів перефотографувати, тому я віддаю перевагу пройти актуалізацію саме у відділенні