Найгорячіша лінія підтримики 24/7…

Володимир Rj 1 січня 2024, 16:17
Ті, хто вижив у ядерному вогні
назвали цю війну Судним Днем.
Але їх чекав новий кошмар:
війна проти машин…

Термінатор 2: Судний день

За номер 3700 нас зустрічає віртуальни голосовий помічник Яна (недолугий робот), яка або не компетентна або знущається. Пів години 1 раз та п’ятнадцять хвилин 2 раз я спвлкування з нею питання не вирішило, а мені просто потрібно було поспілкуватись з живою людиною… з оператором.

Ось коротенький переказ нашої з нею розмови (спрощено):
Голосовий помічник: «Яке питання Вас цікавить?»
Я: «Переказ westernunion "
ГП: «Коротенко розказуе про саму послугу переказу потім 3 хвилини розказує мені що цей номер не є фінансовим, чи бажаю я змінити номер…»
Я: «Не бажаю міняти номер, зв’яжіть з оператором, живою людиною»
ГП: «У нас дуже багато спеціалістів, скажіть удь ласка з яким питанням Ви хочете звернутись до оперратора?, та я перемкну Вас на спеціаліста»
Я: «Питання про перекази westernunion! "
І так по колу…

Завіса… (ято кажуть.

Питання до співробітників Приват:
1. Як допомагають клієнтам впроваджені Вами нові технології? (Окрім того що можна тримати в штаті менш живих операторів та відмазуватись від запитань клієнтів бо вони просто кидають слухавку при спвлкувані з Вашою Яною?)
2. Чому не можна в томуж голосовому помічнику виділити окрему кнопку під «Поговорити з «живим» оператором?
3. Які ще технології Ви збираєтесь залучати для обслуговування і допомоги клієнтам щоб як найбільше погіршити досвід співпраці з Вашим прогресивним банком?

PS
В іншому банку на горячій лінії допомогли і відповіли на питання протягом 3 хвилин)
1 січня 2024, 18:39
Вітаємо. Нам дуже шкода, що наш голосовий помічник залишила про себе таке враження. Наші фахівці постійно працюють над тим, щоб в подальшому Ви не відчували подібних незручностей і над тим, щоб скоротити час очікування наших клієнтів з оператором.
Для з'єднання з оператором в зазначеній ситуації ви завжди можете перефразувати питання по іншому, якщо робот не вірно зрозумів початкове питання. Також варто не забувати, що ви завжди можете звернутися в наш чат Допомога онлайн на офіційному сайті банку pb.ua/chat або в мобільному застосунку Приват24. Наші фахівці 24/7 на зв'язку та готові допомогти.
Якщо у Вас залишилися невирішені питання, уточніть, будь ласка, деталі в особистому повідомленні, щоб ми могли перевірити інформацію і допомогти розібратися.

natashaGra
natashaGra
1 січня 2024, 16:41
Тоже самое в чате. 20 минут общения с ботом, результат 0. От клиентов в этом банке наверное хотят избавится , сервис не улучшается никак
Валерка Котовский
Валерка Котовский
1 січня 2024, 18:14
Хз если карта голд, то там дают типа личного менеджера ну сотрудника из ближайшего отделения крч где оформлялась карта, есть вариант позвонить или написать в мессенжер если возникает вопрос, возможно приват таким образом избавляется от людей кто на халяву пользуется банком, и карты голд нет, кредиты не пользует, ну тогда побегайте в отделение .
OkeyDoki
OkeyDoki
2 січня 2024, 14:13
Ну скажи роботу хочу оставить жалобу. Ну что с вами не так. просто гении. У привата очень хороший робот через него сложно пробиться, но простая фраза всегда позволяет сделать…