Актуалізація даних

Olexandra98 28 грудня 2023, 16:17
ПриватБанк в додатку Приват24 вимагає актуалізацію даних в зв’язку з тим, що мені виповнилося 25 років. В іншому випадку обіцяють обмежити операції по картам. Сьогодні я написала оператору в чат додатку Приват24 і говорю, що зараз діє постанова Кабінету Міністрів України № 1202 від 21 жовтня 2022 року в якій говориться, що паспорт громадянина України дійсний під час воєнного стану. Говорила що вони не праві, не можуть відмовити мені в подальшому обслуговуванні, запитувала чому не виконують рішення постанови Кабінету Міністрів України, але мене ніхто навіть слухати не захотів. Мені виповнилося 25 років під час воєнного стану, я розумію що потрібно оновити дані, але хотіла зробити це трішки пізніше, поскільки зараз у мене маленька дитина і я поки що не маю можливості обновити паспорт вклеїти в нього фотографію. Оператор говорив, що я не права і якщо не актуалізую дані то карти будуть заблоковані, хоча мені на карту нараховується виплати на дитину. Залишите дитину без грошей совість майте
28 грудня 2023, 17:44
Вітаємо. Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників.
Фахівці профільного відділу вже перевіряють дії оператора під час вашого звернення, щоб провести роботу й уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Актуалізація даних проводиться для того, щоб ви завжди мали можливість користуватися усіма послугами та сервісами банку.
Ми зробили цю процедуру максимально легкою та доступною, зараз оновити свої дані можна не виходячи з дому в Приват24.
Актуалізацію можливо провести в Приват24 за документом, без вклеєної за віком фотокартки (25 років), якщо термін для вклеювання фотокартки настав після 24.01.2022. При цьому у полі: «Строк дії» необхідно вказувати 31.10.2024.

Olexandra98
Olexandra98
28 грудня 2023, 18:19
Потім після 31.10.2024р потрібно буде знову актуалізацію даних проходити я правильно зрозуміла?
SergeyNina
SergeyNina
28 грудня 2023, 23:42
У других проканало просто сделать фото паспорта без нового фото
Aleksandr 56
Aleksandr 56
5 січня 2024, 10:00
«При цьому у полі: „Строк дії“ необхідно вказувати 31.10.2024» А поле то де?!? Нема там такого поля.