Кредит

Anastasiia Mikhieieva 28 грудня 2023, 3:38
Нещодавно ПриватБанк розірвав зі мною угоду, я вже про це писала, але є деталі. На одній з карток в мене є кредит, за який я повинна сплачувати. Так от в чому проблема. Я з Херсона, ця картка залишилася в мене там, номер її я не пам’ятаю, в додаток Приватбанку зайти не можу, щоб подивитися, зв’язалися з оператором в чаті, пройшла верифікацію, онлайн кімната, оператор каже добре, ми не можемо надіслати номер карти, але реквізити для поповнення картки відправимо вам на пошту. І нічого. Ніякого листа. Лист, що угоду з банком розірвано я отримала, тобто адрес пошти вірний. Пишу по контактам з того листа до персонального банкіру щодо реквізитів карти — там також тиша. То ж. Я хочу сплатити кредит і не можу це зробити. ПриватБанк ви навмисно так робите? Заблокували рахунки, ок, але ще й буде пеня, за те що я не можу сплатити кредит? Будь ласка, вирішіть це питання.

Бо дійсно, я знаходжусь за кордоном, навіть не в Европі, навіщо так ускладнювати життя людям.
28 грудня 2023, 11:23
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
28 грудня 2023, 9:39
Проконсультироватся бы с юристом, при разрыве отношений, имеет ли банк право стягивать кредиты, вот нужно узнать…
Так же читайте статью в моё блоге как правильно и безопасно продать крипту, приват просто так отношения не разрывает… Либо грязь либо оборот прыевышен.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
28 грудня 2023, 11:26
Мне вот тоже интересно, отношения банк разорвал — долг его проблемы. Но кредитный договор отдельный. То есть быть клиентом не обязательно, чтобы получить его
28 грудня 2023, 11:35
В письме про разрыв договоров есть отдельный пункт про сохранения обязательств по выплате кредитов перед банком, если такие есть
28 грудня 2023, 11:34
Дякую за відповідь. Чекаю на зворотній звязок та вирішення питання