Розірвали договір про обслуговування без попередження!

Игорь Визенков 23 грудня 2023, 12:06
22.12.2023 року без жодних попереджень заблокували картки та доступ до приват 24, ссилаючись на дотримування стандартів боротьби з легалізацією незаконних доходів. Прошу звʼязатися зі мною, розблокувати мої
рахунки та відновити доступ до приват 24. Походження коштів я маю змогу пояснити.
На рахунках залишились чималі кошти, депозит та заробітна плата за півроку. Звернутися до відділення не маю змоги так як перебуваю на тимчасово окупованій території.
23 грудня 2023, 13:39

ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

23 грудня 2023, 17:41
Кошти, які надходили на мій рахунок бралися в борг у небайдужих людей для лікування онкохвороби мого батька, можу надати довідки, будь ласка, відновіть обслуговування. Заблокували ще й в мій День народження.
makssss
makssss
24 грудня 2023, 11:25
Если у вас все доказательства есть — так сходите в отделение: покажите справку, покажите где объявляли сбор средств. И естественно должны быть только приходы средств, а не п2п переводы туда-сюда.
24 грудня 2023, 12:40
Я на временно оккупированной территории. Тут все отделения банков закрылись полтора года назад

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Розірвали договір про обслуговування без попередження!