ANDRIY1974 21 грудня 2023, 20:39
Проводив оплату з кредитної карти за товар, придбаний в інтернет-магазині. Перед оплатою намагався безрезультатно зв’язатися з оператором для уточнення питання щодо комісії за сплату кредитними коштами, але даремно марнував час, бот так і з'єднав з оператором. Перед оплатою через приват 24 з ноутбуку у особистому кабінеті висвітилась інформація про комісію у сумі 3 грн., але після оплати фактично списало 343 грн.89 коп. Банк стає «все кращим» з кожним днем. При зверненні по телефону до служби підтримки, говорять, що повинна була бути інформація дрібним шрифтом про комісію у розмірі 3 відсотків, а ви на неї не звернули уваги. Пропонував надати їм фото оплати, де нема цієї комісії, відповіли, що ви нам дасте квитанцію, а там, звісно, цієї комісії не буде вказано. Як назвати такі дії інакше ніж шахрайськими — незнаю.
22 грудня 2023, 11:21
Вітаємо.
На етапі створення платежу та обрання кредитної картки відображається інформація щодо комісії, а також повідомлено, що у разі оплати за рахунок кредитного ліміту, утримується додаткова комісія 3%.
Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті: https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi

21 грудня 2023, 21:07
Я вам ще більше скажу. Це злочинна організація. Від початку війни кожного місяця з кредитки закидав донати у різні фонди — Притулі, Повернись живим, а тепер щоб допомогти армії банк ввів комісію 3% з кредитних коштів. Я щось не зрозумів, ви на кого працюєте?
22 грудня 2023, 13:13
Вы что на приколе?_) Любая оплата товара с кредитной карты будет комиссия же, иначе какой смысл банку давать кредит клиенту, просто так?) Вы и так на халяву пользуетесь банками, ничего не платите и ещё и недовольны :D
Платите своими, и комиссия будет только по карте… странные люди
29 грудня 2023, 11:18
Ви ж коли оплачуєте комунальні з кредитних коштів без комісії то це нормально, а оплата на благодійність, ще й під час війни, з комісією 3%, то це «на приколе»?
29 грудня 2023, 12:16
Официально, у нас нет войны, у моего знакомого, банк подал в суд за кредит, и выиграл его, он тоже как и вы говорит, какие суды какие долги у нас же война пхаха) какая нафиг война, глаза откройте) банки живут по закону) и выигрывают суды по закону)
А люди дайльше бегайте от тцк) я с любыми тцк доводил бы дело до суда и там бы прожарку им устраивал, а не как люди, из-за своей трусости, подписывают контракты с этими фирмами и потом идут уже по статье, сам подписал, и не выполнил = статья.
5 січня 2024, 23:53
Ви читайте текст, а потім коментуйте. Я чітко вказав, що у кабінеті приват 24 не висвітлювалася комісія у розмірі 3-х відсотків, а вказувалася комісія у розмірі 3 гривень.
5 січня 2024, 23:55
Ви читайте текст, а потім коментуйте. Я чітко вказав, що у кабінеті приват 24 не висвітлювалася комісія у розмірі 3-х відсотків, а вказувалася комісія у розмірі 3 гривень. Вже не раз переконався, що краще не мати справ з вашим банком.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Неможливо зв’язатись з оператором через бота та стягується комісія без попередження