Повернiть грошi або дайте юридичне обгрунтування своїх дій

Володимир Уманець 21 грудня 2023, 16:38
приватбанк в односторонньому порядку, без офіційних повідомлень, pозiрвав договір, заблокував рахунок та доступ до Приват24. При відвідуванні вiддiлення банку та спроби з’ясувати причину блокування (в усній формі) мені було відмовлено у доступі до коштів на моєму рахунку та можливості виведення особистих коштів на інший банк. Жодного документа, що обґрунтовує ці дії, мені надано не було. На адвокатський запит відповіді не надійшло.
Хотілося б дізнатися про юридичну обґрунтованість дій банку та їх відповідність чинному законодавству України.
21 грудня 2023, 19:02
Вітаємо. Заявку з даного питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок з наданням детальної інформації щодо способів врегулювання питання.
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами або за рішенням суду.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Ми також звернулися до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі по запиту та перевірити інформацію.

Володимир Уманець
Володимир Уманець
24 грудня 2023, 10:05
Прошу повідомити на підставі яких пунктів закону та актів нацбанку ви без будь-яких офіційних повідомлень забрали та відмовляєтесь повертати особисті кошти клієнта? А також повідомте чи розірваний зі мною договір на обслуговування?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Повернiть грошi або дайте юридичне обгрунтування своїх дій