Скільки можна чекати на повернення власних коштів?

Alona1234 21 грудня 2023, 16:24
Написала заяву про закриття всіх рахунків та надала реквізити для переведення моїх власних коштів, працівник сказав чекати кошти 3 робочих дні, але завжди це навіть відбувається скоріше. Пройшло вже 6 робочих днів, а ПриватБанк і не думає повертати мені кошти. Найжахливіший ненадійний банк України, не дорожить своїми клієнтами та незаконно утримує чужі кошти. Шановний ПриватБанк, довго ще чекати на повернення власних чекати??? Це якийсь жах, самі вирішили розірвати стосунки, самі сказали надати реквізити для переведення коштів, чого ж тоді не переводити? Вже дістали
21 грудня 2023, 18:17
Вітаємо. Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку й надати заяву про перерахування залишків коштів. У заяві необхідно вписати реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я. У попередній заяві дана інформація відсутня.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Скільки можна чекати на повернення власних коштів?