Захист від шахрайства

Vays 20 грудня 2023, 20:51
Не рекомендую цей захист від шахрайства оформляти як тільки сталася страхова подія страхова компанія відмовила. Бо типу ви самі перевили кошти шахраєві, поліція зафіксувала шахрайство і відкрила кримінальне проваддення! Як телефонувала в банк ми нічим Вам не можим помогти виясняйте з страховою компанією тому не розумію для чого тоді пропонувати людям страховку? Виходить банк так само шахраї
21 грудня 2023, 9:38
Вітаємо. Ми б не хотіли, щоб у Вас склалася негативна думка про банк.
Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку.
Рішення про виплату компенсації при страховому випадку приймає страхова компанія на основі договору страхування укладеному між нею та клієнтом. Договір страхування має перелік випадків по яким передбачена страхова виплата. Ознайомитись із договором страхування можна в Приват24, а також з відповідями страхової компанії в меню: «Сервіси» — «Страхування» — «Історія заявок по страхових подіях».

Lolik1837
Lolik1837
21 грудня 2023, 5:26
А к банку какие претензии?
Вам же страховая не выплачивает. Причем тут банк ?

Идите на сайт где о страховых компаниях пишут- туда и жалуйтесь .

П. С. Приват еще билетами на жд поезда торгует. Если вам проводник в поездке нахамит — вы тоже сюда на банк жаловаться придете? Ведь это же банк вам продал билеты)))
Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 грудня 2023, 9:34
Спасибо за рекламу
Так конечно, а как ещё доказать что у тебя ломанули аккаунт и ты не сам перевёл деньги, а мошенник это сделал за тебя, ни как) по этому бдите сами и будет вам счастье.
Банк просто занимается рекламой за бабки вот и всё)