Самий гірший банк Уркаїні.

paymex 18 грудня 2023, 19:16
Доброго дня 06.12.2023 я перевів на батьківський рахунок 55 тисяч гривень! 08.12.2023 був розірваний договір з моїм батьком, без попередження, номер рахунку є пенсійним, та для сплати по зеленому тарифу, 11.12.2023 батьки поїхали в відділення (Відділення Приватбанку: Велика Михайлівка, вул. Механізаторів, 1), моя мати підходить з батьком до працівника відділення з запитанням (з якої причини був розірваний договір), там в хамському порядку відповіли що вони будуть спілкуватися тільки з власником картки (батьком), а ви (мати) відійдіть в бік та не заважайте, мати каже що батько не дочуває, у відповідь відповіли, щоб батько приніс довідка про те що він є дієздатним, і тоді ви зможете підказувати, потім мати каже ми не чого протизаконного не вчиняли з рахунком, знову у відповідь хамськи відповіли що ви не обізнані в законі, що ви повинні знати закон, а не сперечатися з нами. Працівник банку не вірив, що нам не було доставлене повідомлення, і запропонував перевірити смс, ми показали що там повідомлення немає. Працівник банку сказав що ви його видалили, потів він запропонував перевірити картку на терміналі на факт заблокування, картка була заблокована. Працівник банку відкривши в себе список клієнтів вівши особисті дані батька, виявив що повідомлення повинно бути відправлене сьогодні о 23:00 11.12.2023 а карку заблокували 08.12.2023. Мати задала теж саме питання з якої причини був розірваний договір, ми зі своєї сторони не здійснювали не яких протизаконних дій, а навпаки кожен місяць вносимо як порядні громадяни в різні фонди для допомоги ЗСУ, Фон Притули, Стерненка та інші фонди, відповідь маму здивувала, (Працівник банку: Після війни ми ще будемо бачити, куди ті гроші пішли, іде той супутник на який всі донатили, і нехай Притула відповість куди поділися всі кошти). Це відповідь працівника який працює з клієнтами банку… Вам не соромно?.. 18.12.2023 сповіщення про розірвання з нами договору так і не відбулося…
19 грудня 2023, 9:27
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ваші батьки зіткнулася з такими незручностями. Дякуюємо за сигнал: якісне обслуговування клієнтів є одним з наших пріоритетних завдань. Ми запросили у вас в особистих повідомленнях контакти батька, щоб детальніше розглянути ситуацію.

Lolik1837
Lolik1837
18 грудня 2023, 19:44
«(Працівник банку: Після війни ми ще будемо бачити, куди ті гроші пішли, іде той супутник на який всі донатили, і нехай Притула відповість куди поділися всі кошти)»

Странно … но поводу «спутника» Притулы у меня точно такие же вопросы возникают как и у классиков — «Где деньги , Зин?» (с)

Валерка Котовский
Валерка Котовский
19 грудня 2023, 11:44
Всё ясно не очень разумным клиентам решили обьяснить что значит быть разумными, а как обычно если человеку говорить что он тупой, то он будет обижаться, а не предпринимать какие либо действия для ликвидации своей безграмотности:)
Донатить нужно банку, а не ПРЫТУЛАМ :DЭто тоже самое что сказать ну яж котиков кормлю на улице и даже это дело было бы полезнее чем донатить на зсу или прытуле)
20 грудня 2023, 0:38
Це хто тут тупий та безграмотний не зрозумів?
MykolaA
MykolaA
20 грудня 2023, 11:21
@Самий гірший банк Уркаїні.@ - українською буде так: «Найгірший банк.»
7 клас. Українська мова. Написання сполучників разом та окремо. Всеукраїнська школа онлайн
20 грудня 2023, 20:05
Ти помилився сайтом це не Твітер.
Я не прийшов сюди складати іспити по правопису, і щоб якісь там Миколи, та Валери, вчили мене граматики української мови.

Як що ти не розумієш для чого створений цей сайт, то це суто твої проблеми.
20 грудня 2023, 19:39
Щось не зовсім зрозуміло . Якщо банк розірвав договір , то переводьте гроші в інший банк , бажано комерційний , тому що в державних банках солідарність за порушення . Пенсію теж переводьте в інший банк , як можна бистріше .
20 грудня 2023, 19:55
Вже перевели.