Заблокована моя карта

Develop 14 грудня 2023, 12:53
Я отримав повідомлення, що треба пройти ідентифікацію. Я не зміг пройти, так як були проблеми зі звʼязком Київстар по зрозумілим всім причинам. Мій рахунок майже одразу заблокували та прийшов лист про одностороннє розірвання відносин… Зараз я живу за кордоном, прийти у відділення Приват банку не є можливим. З шахрайськими діями не повʼязаний. Прошу розібратися в цьому питанні, відновити договір та розблокувати мою карту.
Дякую.
14 грудня 2023, 14:30

ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

14 грудня 2023, 13:13
Все так говорят.
Крипту продавал? Обычно новички ловят кучу грязи на счёт либо лимиты оборота на нераскрученной и не выгодной для банка карте делают, чтобы банк лояльно относился к клиенту вы должны как минимум пользоватся кредиткой, открывать депозиты хотя бы на 1к грн или часто делать переводы на карты для выплат за которые банк ест комиссии
14 грудня 2023, 17:07
«Прошу розібратися в цьому питанні, відновити договір та розблокувати мою карту.»

???

Автор, а вы последние лет пять с анабиоза что ли не выходили?

1) каждый из вас (и вы и банк) может прекратить сотрудничество БЕЗ ОБЪЯСНЕНИЙ причин

2) Банк Н Е будет и НЕ обязан обновлять с вами договор. Если вас уже заблокировали и турнули, то это все — попрощайтесь с этим банком

3) Приват не будет разблокировать вашу карту, он просто даст вам перевести деньги на ваш счет в другом банке. Естественно при вашем личном посещении банка.

П. С. Не вздумайте выводить свои деньги с Привата на, А банк. А банк таких как вы тоже блокирует и еще и 30% комиссии со всех средств возьмет
Аа Аа
Аа Аа
14 грудня 2023, 22:06
Ви обидва під кожним відгуком, вам за це платять чи ви не маєте чим зайнятися? Ви дуже дивні. Один вічно чимось не задоволений хоча в самого більше 20 відгуків про те які банки «погані», а інший знаток крипти якого теж мінімум в 2 банках заблокували.
15 грудня 2023, 17:28
Критикуешь предлагай, если я что-то не верно пишу, жду критику конкретную что именно не верно
15 грудня 2023, 17:34
«Ви обидва під кожним відгуком, вам за це платять чи ви не маєте чим зайнятися?»

Я ответил автору по теме отзыва. У вас есть, что сказать по теме отзыва?

или вы будете выплескивать обиды за то, что банки дают вам под зад ногой?
SergeyNina
SergeyNina
14 грудня 2023, 23:28
Попросите онлайн идентификацию провести. Это не финмониторинг вообще как пишет банк просто раз в среднем в три года банк обязан обновить данные и ему нужно заново загрузить ваши документы. Это во всех банках, обычно делается автоматически при перевыпуске карты