ЗАБЛОКУВАЛИ КАРТКУ через скаргу ШАХРАЯ на мене!

alexeiofficial 12 грудня 2023, 21:53
Доброго дня. Сьогодні в 13:00 заблокували мою картку. В підтримці мені написали що була скарга на мою картку. Великим плюсом є те що вони також написали час та суму переказу того хто подав скаргу. Ним виявився звичайнісінький ШАХРАЙ з біржі BINANCE. В його профілі є відгуки про те що він вже не одноразово займався такими справами. Після того як він оплачує ордер на біржі та отримує в обмін на свою гривню мій цифровий доллар він одразу ж телефонує в банку щоб йому повернули його гривні і в кінцевому результаті він залишається з цифровим доларом так ще й хоче щоб йому назад повернули його гривні!))) А вас хоче лишити з діркою в кармані! Але тут таке не пройде! Після моєї переписки з техпідтримкою біржі вони довели що він ШАХРАЙ його аккаунт та всі його активи було заморожено! На прохання підтримки Приват банку мною були надані всі необхідні підтверджуючі документи що він отримав те за що заплатив і що скарги кидає для забави та з шахрайською метою! В Приват банк мені пообіцяли розібратися до кінця робочого дня але день вже закінчився, а результату нуль. Прохання РОЗБЛОКУВАТИ мою картку!!!
13 грудня 2023, 11:06
Вітаємо.
Ваше питання розглядають спеціалісти відповідного відділу. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.

SergeyNina
SergeyNina
12 грудня 2023, 23:13
Cроки минимум неделя. Может растянуться на полгода если вам оплатили со взломанного чужого аккаунта. Вам повезло что попался компетентный суппорт иначе могли и блокнуть за крипту
Lolik1837
Lolik1837
13 грудня 2023, 6:00
Очередное нытье очередного «арбитражника»
OkeyDoki
OkeyDoki
13 грудня 2023, 14:31
Иди налоги заплати. Требовальщик. Но сколько раз говорить не использовать банковские карты украины для п2п переводов.
13 грудня 2023, 15:58
В первую очередь, пишите в поддержку бинанс, скидуйте пруфы, записи с банка, чтобы они заблокировали пользователя, не будьте идиотами смысл жалоб тут, когда его нужно заблокировать там?
Если фио на бирже совпадает с фио отправителя и пришла жалоба из банка что он хочет вернуть деньги, сразу же жалуйтесь в поддержку бинанс не надо писать ему в чат чтоб вернул, так вы даёте ему повод вывести всю крипту с аккаунта и в итоге вам ничего не вернут.
Мне больше интересно узнать на счёт совпадает ли ФИО бинанс и ФИО отправителя банка.
Такие скамы я давно знаю в ЕС делают, но там то хоть деньги возвращает банк, а у нас ничего не вернёт и смысл делать такой скам?)
makssss
makssss
13 грудня 2023, 19:56
«Прохання РОЗБЛОКУВАТИ мою картку!!!» . Не мечтайте. За крипту бан и так во всех банках.
13 грудня 2023, 20:20
Во первых блок не за крипту. Не нужно гнать, блок за халатность он нарушил правила биржи и скорее всего принял от 3го лица оплату, где ему закинули взломанные деньги с банка.
Плюс за большое количество транзакций так же можно получить блок или за оборот большой.
Плюс если он на ухо не нужен банку с него ничего не имеет банк, а он просто гоняет по универсальной карте бабки туда сюда. Кредитками не пользуется, депозиты не открывает, на карты для выплат деньги не пересылает где банк кушает комиссию.
Пока что чел не предоставил в личку инфу что имена биржи и банка совпадали, а скамить таким способом нет смысла так как банк деньги не возвращает, а вот аккаунт бинанс отлетит 100%, и если там будет крипта то это финито ля комедия)
alexeiofficial
alexeiofficial
13 грудня 2023, 23:13
Дякую співробітникам Приват банку за швидке вирішення мого питання! :) Шахрая на біржі заблокували. Мої кошти розморозили.
14 грудня 2023, 11:36
Ну ещё бы и в банке его заблокировали:)
Так фио биржи и банка совпадало или нет я не пойму?) скрин сможешь показать

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ЗАБЛОКУВАЛИ КАРТКУ через скаргу ШАХРАЯ на мене!