Не повертають власні кошти після розірвання угоди.

Mila81 10 грудня 2023, 19:41
04.12 банк в односторонньому порядку розірвав угоду без пояснень та попереджень. Заблоковані два рахунка та додаток. Звернулась до підтримки по телефону. Сказали прийти у відділення написати заяву на переказ коштів в інший банк. Знову без пояснень. 05.12 мною написана заява на переказ власних коштів з двох рахунків до інших банків. Надано повні реквізити банків отримувачів та всі необхідні дані. Заява зареєстрована. Сказали чекати переказу 1−3 робочих дні з моменту реєстрації заяви. 06.12. Працівниця банку через додаток Вайбер попросила надати ПІБ латинецею, що було мною зроблено моментально. 07.12 переказ з банку на валютний рахунок іншого банку було здійснено. Гривневі кошти не надійшли. Підтримка запевнила, що треба зачекати. 08.12 аналогічна ситуація. Коштів немає. Підтримка запевнила що завтра точно буде переказ. 09.12 в підтримці довго щось пояснювали і вигадували, передзвонили і запевнили, що кошти з банку вже переказані на вказані мною реквізити в заяві на перерахування (від 05.12). Коштів не отримувала. 10.12. Переказу немає. Доступу до власних коштів не маю з 04.12. Підтримка каже У ВАС НЕ БУЛО ЗАЯВИ НА ПЕРЕРАХУВАННЯ. Ідіть до відділення пишіть заяву. Пояснюю попередню історію. Менеджер ніби створює заяву на повернення з реквізитами, які бере з моєї заяви, яку я нібито не писала. Розрив мізків. Заяву сформовано о 18:15. Одну добу розгляд. Після розгляду ще 1−3 дні на переказ. Домогтися повернення моїх коштів власних, які собі привласнив ПРИВАТ не вийде? Тільки судитись?
Додаю, що я ВПО, ФОП, знаходжусь в Україні, сплачую податки, ніякими оборудками не займаюся, мала один єдиний картковий рахунок, яким постійно користувалась і зберігала власні кошти. Приват залишив мене без засобів до існування, заблокувавши мої рахунки та обмеживши повністю доступ до власних коштів, порушивши всі норми та правила, а також законодавство. ВИМАГАЮ НЕГАЙНОГО ПОВЕРНЕННЯ ВЛАСНИХ КОШТІВ!
11 грудня 2023, 9:54
Вітаємо.

10 грудня 2023, 20:42
Так на вихідних хіба вам можуть надійти кошти ? Я написала заяву 7.12 мені одразу сказали очікувати десь до вівторок середа (12.12−13.12) , якщо рахувати по робочим дням то так і виходить .
10 грудня 2023, 20:58
04.12 це вівторок. Три робочі дні з 04.12 це 08.12. Вихідні це 09.12 та 10.12. Уважно прочитайте допис.
10 грудня 2023, 21:03
Давайте без негативу бо я вас розумію , просто ділюсь як було в мене , мені одразу сказили що скоріше за все кошти надійдуть в середу 13.12 хоча я написала заяву 7.12 але цей день не рахується . Теж сиджу без коштів , сума в мене теж не маленька і це дуже діє на нерви , читала відгуки майже всі ці два дні , начебто все повертають просто інколи на 4 робочий день .
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
11 грудня 2023, 20:59
Якщо сума немаленька, то вже той банк, в який надсилають, відмовить вам у ділових відносинах
10 грудня 2023, 21:56
04.12+3 робочі дні. Добре. З дня написання заяви на повернення коштів 05.12+3 робочі дні=08.12. Вже 5 день. Коштів немає. Відповіді кожного менеджера різні. Остання взагалі, що заяви не було. Я написала заяву 05.12. Ви ж вмієте рахувати? Банк просто не повертає гроші
10 грудня 2023, 23:44
Я вас розумію сама очікую і дуже переживаю на цей рахунок .якщо не важко напишіть завтра якщо отримаєте кошти .
11 грудня 2023, 10:35
Какой оборот по карте был за мес?
А мне интересно, ФОПы платят ли какой то % банку за использования или только в налоговую?
11 грудня 2023, 10:50
Не 400000. Я не мала рахунків ФОП у цьому банку,Слава Богу.
11.12. Грошей немає.
11 грудня 2023, 11:32
Я в шоці , в приваті далі обіцянками кормлять ?
11 грудня 2023, 11:48
Почему на вопрос не ответить:?) Какой оборот по карте привата был? Если торговали криптой то понятно, но незнанию сделали оборот около ляма и улетели в блок и разрыв отношений, 10к купить 10к продать =20к оборота за месяц люди таким макаром делают до ляма оборот и улетают с банка…
Либо приняли ворованные деньги со взломанного мошенником банка…
Плюс банки не любят когда их доят, не принося им доход а только используют их систему для нелегального заработка, открывайте депозиты на 1-3мес в банке чтоб он был к вам более лоялен
11 грудня 2023, 12:04
Чому вас так цікавить чужий оборот по карті , мені здається до ляма оброт зробити за 10 днів неможливо 🤷🏻‍♀️ ви під кожним відгуком .
11 грудня 2023, 12:16
Можливо очень легко 50к сумма на балансе, продала 50к в крипту, закупила на 50к грн=100к оборота в день, 10 дней =1лям
Помнится на ощаде я крутил в день по 120к, 60 продал и 60 купил
11 грудня 2023, 20:24
І вам не блокували рахунок після такого?
12 грудня 2023, 9:51
В ощаде нет) но когда превысил оборот в 1 млн то да, до 400к проблем не будет
11 грудня 2023, 12:24
Я вказала, що ніякими оборудками не займалась. Оборот По карті не більше 70000 грн. Не приймала ніяких крадених коштів, не маю уявлення нічого про криптовалюти. Просто не повертають гроші і не пояснюють нічого. Кожного дня нова інформація від чергового менеджера з підтримки. Ніякої конкретики, коли саме я зможу користуватись власними грішми.
11 грудня 2023, 13:22
Какие то странные, либо вы чего-то не договариваете откуда и куда были плетежи, либо банк чёто мутит
11 грудня 2023, 13:44
Уявіть собі, що були поповнення карти та звичайні операції в магазинах та інтернеті. В день блокування була одна транзакція в інтернеті на смішну суму грошей. Ніяких правопорушень не було. Просто мені запропонували у додатку підвищити кредитний ліміт і я відмовилась. Після цього доступу до банку вже не маю. Ось така звичайна ситуація для цього банку. Грошей так і не отримала.
11 грудня 2023, 13:55
Если дают надо брать))) Видимо вы банку не нужны как источник дохода… я заметил щас косят всех кто не приносит прибыли банку…
11 грудня 2023, 14:17
Теж очікую, дай Бог повернуть кошти Вам . Але читаю далі відгуки то трошки не райдужно все виглядає
11 грудня 2023, 17:53
Цирк-приват продовжується. Грошей не отримала. Подзвонили з «головного управляння банку приват» та сказали , що Я НЕ ПИСАЛА ЖОДНИХ ЗАЯВ. Саме тому вони перерахували тільки крихітний залишок з валютного рахунку, а з гривневого не можуть. Сюр. Ідіть, кажуть, до відділення і пишіть заяву на повернення. Іду в банк до менеджерки, яка писала заяву 05.12.23 і вона ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ писати повторно, бо вже ж писала і то не її діло і не її робота (цитата). Дзвоню до підтримки, менеджер з підтримки змушує менеджера відділення банку дати мені заяву. При цьому менеджерка весь час каже, що то не її робота і я повинна дзвонити і вирішувати по телефону. Написала заяву повторно 11.12.23. Дочекалася реєстрації заяви в системі банку. Взяла номер заявки. Передзвонила до підтримки і впевнилась, що заява прийнята. ЧЕКАЙТЕ 1−3 дні. ЗНОВУ. ГРОШІ ПОВЕРНІТЬ, злодії. ПРИВАТ НЕ ПОВЕРТАЄ ГРОШІ. ШАХРАЇ! ВИМАГАЮ ПОВЕРНЕННЯ МОЇХ ВЛАСНИХ КОШТІВ, які приват привласнив 04.12.2023
13.12.2023 мною буде написана заява до НБУ, поліції та позов до суду, у разі неповернення мені моїх власних коштів до цієї дати!
11 грудня 2023, 18:08
Переводьте заблоковані гроші на рахунок в комерційному банку , наприклад ПУМБ чи Монобанк . Якщо переводите на рахунок в іншому державному банку , то він із «солідарності» теж заблокує ваші гроші .
11 грудня 2023, 19:04
Мені сьогодні прийшло з моно на, а банк нічого не заблокували 🤷🏻‍♀️
11 грудня 2023, 19:18
Не обов’язково, але в банках зараз така дивна політика що я вже нічому не здивуюсь .
11 грудня 2023, 20:21
Сегодня нет)))а завтра)
11 грудня 2023, 20:26
Ну побачим , те що прийшло одразу зняла на всякий випадок. Очікую ще з привату так само як ця жінка .
12 грудня 2023, 9:49
Если вы приняли деньги со взломанного аккаунта то банк скорее всего ждёт заявления в полицию от клиента другого банка…
11 грудня 2023, 19:02
Я залюбки б перевела. Приват Н Е ПОВЕРТАЄ МОЇ ВЛАСНІ ГРОШІ. З 04.12 не маю доступу до своїх рахунків. Заблоковано обліковий запис (додаток приват 24).
11 грудня 2023, 20:33
Смотрите мой отзыв, как приват-банк в место разблокировки денег инициировал процедуру чарж-бека — и это в место того чтобы мне сообщить что торговая точка списала деньги по ошибке!!! Мы естественно заставили поддержку приватбанка отменить процедуру чарж-бека и самостольно обрадитил воддержку магазина по поводу возврата ошибочно списанных денег — и их благополучно вернули без черж-бека.

Там в поддержке работают одни ***!
11 грудня 2023, 21:44
11 грудня 2023 р. Приват не повернув мої кошти. Мабуть, тільки через суд та заяв до всіх відповідних органів можливо вирішити. приват привласнив мої гроші. Простою мовою- вкрав.
11 грудня 2023, 21:48
Суд мало вероятно, а вот задолбать поддердку — реальный рабочий вариант
11 грудня 2023, 22:15
Чому малоймовірно? Прецеденти були. Ухвали на користь позивачів є. Банк займається привласненням коштів вкладника. Це довго і неприємно, але точно дієво. Я вже тиждень не маю можливості користуватись власними грішми і це приносить мені тяжкі душевні страждання. Більше того, в мене почалися головні болі та підвищився тиск через все це. Мабуть треба зафіксувати стан здоровʼя обтяжений проблемами з приват за допомогою лікаря в державній поліклініці.
11 грудня 2023, 22:11
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, у який банк краще перевести кошти при розірванні угоди з банком? у які банки переводити кошти? Завчасно дякую за відповідь
11 грудня 2023, 22:46
Я переводжу на, а банк але судячи по відгукам вже жалію про це , але з моно залишок коштів сьогодні надійшов , до звонила в підтримку привата сказали що по моїй заявці кошти відправлені, очікуйте завтра, а там хто зна .
11 грудня 2023, 23:24
Вам пощастило. Мені не повертають. Тугі на віддачу чужих грошей. Крадії.
12 грудня 2023, 0:02
Приват теж мені не відав ще нічого .
11 грудня 2023, 23:23
В будь-який приватний. ПУМБ, Райфф, Еко. Їх зараз аж 60+. А-банк це «донька» приват не раджу.
12 грудня 2023, 0:02
Пумб нормальний ?
12 грудня 2023, 0:41
Про Пумб теж багато поганих відгуків
13 грудня 2023, 12:35
Мы Пумб используем для снятия налички, и оплаты коммуналки — это выгодно! Кредитка ВсеМожу и дебетка ВсеКарта!
Будь что — но даже в случае разныва договора — будет только кредитная задолженность!
12 грудня 2023, 0:55
Відносно нормальний. Дивлячись, які вам потрібні умови. Почитайте і оберіть для себе. Тільки не приват.
12 грудня 2023, 1:18
Надійшла відповідь мені від привата , кошти відправлені але зараз вони в моно банці так як рахунок не закритий, а лише заблокований тому я можу з нього вивести кошти на інший банк , тепер думаю Пумб чи, А банк , відгуки чесно лякають що та що там
12 грудня 2023, 1:19
І Пумб я тільки зареєструвала , тепер теж страшно чи при великому надходженні не буде проблем , на, А банк хоч карта трішки прогріта
12 грудня 2023, 1:20
В мене вже просто голова з цим всим кипить неймовірно 🤦🏻‍♀️
12 грудня 2023, 17:40
12.12.2023. Гроші приват не повертає. Все ж прийдеться вирішувати через суд.
12 грудня 2023, 21:45
В мене якраз приватний Аваль банк заблокував кошти, які були на депозиті. Суми доходів за рік повністю перекривають суму депозиту. Але вони попросили надати виписку з рахунку на який приходиться зарплата у приватбанку. Надала, а там є платежі від сторонніх осіб, а пояснень моїх не вистачає (це дохід невеликий від фрілансу). Дивно щоб приватбанк не має питань до цього, а аваль вимагає підтвердження доходів, які приходили на приватовську картку. І от думаю з авалю у який банк перекидати — 4 тис. дол. на трьох рахунках. Чи розбити в різні банки, три рахунка. Просто боюся щоб так по кругу не ходили вони, щоб всі банки не блокували їх.
13 грудня 2023, 15:38
В крипту))) советую)) максимально безопасно будут лежать и никто не спросит) а на укр банках держать по 5−10к грн для оплаты в магазинах)
13 грудня 2023, 12:19
Після того, як були написані заяви до поліції , прокуратури та суду. Я попередила про це банк в письмовій формі. 13.12.2023 р мною був направлений лист на електронні пошти банку з попередженням про подання заяв до всіх відповідних органів. Через 15 хвилин після того, як листи були відправлені - банк перерахував мої гроші на мої рахунки.
розчарована банком. Жахливе відношення до клієнтів, некомпетентність підтримки, небажання вирішувати проблеми. Дуже рада, що більше не маю відношення до цієї структури. Не рекомендую нікому відкривати рахунки в Приват Банку.
13 грудня 2023, 13:06
В який банк, якщо не таємниця, перекинули? з іншим банком проблем не має? бо в мене аналогічна ситуація з райф. банк аваль
14 грудня 2023, 12:47
Я дослухалась і перевела в Пумб , але йдіть і реєструйтеся на відділення і попередьте про надходження, в мене було надходження 40к то проблем немає .
13 грудня 2023, 15:42
С приватом проблем нет, если человек не новичок в крипте который продав её, принял на счёт грязи со взломанных банк аккаунтов, в 95% случае блок именно из-за этого либо лимиты оборота большие делают:) Плюс сегодня узнал что ещё есть челы кто гоняют USDT между биржами не используя банк карты вообще, а они просто создают ордера, кто к ним заходит, они открывают любой ордер на другой бирже где курс лучше и пересылают номер карты для оплаты на другую биржу и таким самым могут и мошенника словить, конечно за жалобы скорее всего и его аккаунт отлетит если словит мошенника, а так же отлетит банк у тех кто принимает оплату от 3го лица, по этому всегда пишу если оплата от 3го лица требовать нужно фото банк карты или документы отправителя (от 3го лица это когда фио на бирже не совпадает с фио отправителя банка) ато многие новички не знают и несут бред какой то:)

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не повертають власні кошти після розірвання угоди.