Блокування рахунків без попередження

YevheniiM 5 грудня 2023, 19:06
Сьогодні мені заблокували всі рахунки без попередження, мотивуючи це тим, що я отримував кошти без підтвердження джерела доходів. Чому мені не було надіслано листа із запитом та не попереджено про блокування у разі відсутності інформації про доходи? Я міг надати всю інформацію та відповідні документи на запит, але приват вирішив просто заблокувати рахунки.
5 грудня 2023, 20:19
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 грудня 2023, 21:30
Какой оборот по карте был? За месяц, обычно разрывают из-за оборота который новички фигачат до 1 ляма.
Кто не понимает как банк считает оборот (хоть это и тупо для торгов)
20к зашло и 20к шло = 40к оборота.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Блокування рахунків без попередження